Vysněný domov Burešové s Forejtem u Berouna: Luxusní dům s jezírkem a nekonečná zahrada

27. června
Miminko už klepe na pupek, tak to chtělo dodělat vysněný domov u Berouna. Tím se teď rozradostněná herečka Eva Burešová (28) s pýchou pochlubila. Ukázala fotku malého synka, jak zasněně kouká do jezírka a u domu je rozlehlá zahrada jako oáza klidu.

Domov a rodina s pocitem bezpečí, to je to, po čem celou dobu zpěvačka toužila. U prvního dítěte to tak neměla, protože ji partner opustil krátce po narození syna, ale teď si budování společného domu užívá plnými doušky. Miminko se už za dva měsíce narodí, tak bylo potřeba doladit poslední detaily, aby byli všichni před porodem v klidu.

Teď se konečně mohla Eva Burešová pochlubit, jaké království spolu s partnerem Přemkem Forejtem (35) vybudovali. Při pohledu na dům, rozlehlou zahradu (3 tisíce metrů čtverečních) a jezírko, v němž se podle všeho dá i vykoupat a supluje bazén, vás pohltí klidná atmosféra rozsáhlého pozemku.

Eva s Přemkem a jejich vysněný domov

Tam si budou moci děti v klidu hrát, nikdo je nebude rušit, a rodiče, když si najdou po narození potomka čas na sebe, se tam budou moci rozvalit na deku a užívat si romantiky.

„Našli jsme naše šťastné místo. Děkuji bohu za všechny šance, které mi dal a dává. Děkuji za bolesti po cestě, protože díky nim jsem tím, kým jsem a vedle koho mám být,“ napsala Eva na Instagram.

Je jasné, že taková oáza nebyla zadarmo a oba se museli plácnout přes kapsu. Nebo minimálně přes hranolky v Mekáči.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře