jít naiDNES.cz

Po porodu od ní utekl otec dítěte, nepolepšil se. Nepomáhá mi, říká Eva Burešová

Po rozchodu s otcem svého syna Nathaniela byla Eva Burešová dlouho sama, to už ale neplatí. Jedna z našich nejkrásnějších hereček přiznala, že se v jejím životě objevil nový muž. A ačkoliv herečka působí velmi spokojeně, vztah je podle jejích slov stále v počátcích. Ještě svého nového nápadníka ani nestihla seznámit se synem.

Když Eva Burešová otěhotněla, očekávala, že ji otec jejího syna požádá o ruku. Po porodu se ale nedočkala prstýnku, nýbrž kopaček, protože se Nathanielův otec nechtěl usadit. Eva tak zůstala na syna sama. A ačkoliv dlouhé měsíce všechny nápadníky odháněla, nyní to vypadá, že je konečně znovu šťastná.

„Začala jsem poznávat člověka, který mě baví, zajímá mě a je to s ním hrozně fajn. Neříkám, že jde o nový vážný vztah. Takové věci si nedovolím říct, protože v tom nejsem sama. Nejsem ve vztahu, ale mám vedle sebe člověka, se kterým je mi velmi dobře,“ přiznala nám Burešová na křtu knížky Deník fejsbukové matky (ne)končí Lucie Nachtigallové.

A právě tam Eva vysvětlila, proč se do vztahu nehrne po hlavě. „Nepustíš si vedle sebe někoho, koho by sis za jiných okolnosti pustil velmi rychle. Vím, že mám syna a potřebuju, aby ten člověk vedle mě byl delší dobu, aby nešlo o měsíční románek. Musím ho proto poznat já co nejvíc a pak až budu rozhodnutá, tak ho seznámím se svým synem,“ vysvětlila Eva, které s výchovou syna pomáhá její maminka, kterou si přestěhovala do Prahy.

„Tatínek nepomáhá. On má hodně práce. Když má jeden volný den, tak si Nathanka vezme. To bývá ale málokdy. Nevím, jestli je v Česku, nebo ne. Jsme od sebe dlouho a nesdílíme společné věci. Teď by tady měl mít turné, protože jsou s Lacem Déczim v Čechách. Nevím, kdy se vrací do Ameriky. Nevím nic. V kontaktu téměř nejsme,“ vysvětlila Burešová s tím, že nějaké peníze na syna alespoň dostává.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 31. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  32
 • Tvl
  18
 • Cože
  16
 • Trapas
  15
 • Haha
  12
 • Sladký
  11
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat