Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Eva Burešová šla na Primu oznámit, že končí. Nezvládá vlny kritiky

  Evu Burešovou (30) málem smetla vlna kritiky, která se na ni v poslední době snášela. I to bylo jedním z důvodů, které ji vedly k tomu, aby zašla za vedením televize Prima s tím, že končí. V pořadu Showtime se bruneta nechala slyšet s tím, že si kritiku nezaslouží. Eva dokonce chvíli polemizovala s nápadem, že si otevře obchod, ve kterém bude prodávat tarotové karty a ezoterické krystaly.

  Eva Burešová si mateřskou dovolenou prakticky neužila, krátce po porodu svého druhého dítěte, syna Tristana Williama, naskočila rychle zpátky do práce. Kromě muzikálu natáčí na Primě, připravuje vlastní songy, nedávno skončila koncertní tour a pokřtila vlastní diář. Možná svoje síly přecenila, stres se na ní totiž výrazně podepsal. V pořadu Showtime se nechala slyšet s tím, že showbyznys není nic pro ni a uvažovala tak dokonce o tom, že v něm přestane působit úplně.

  „Takže samozřejmě některé věci ještě nejsou v pořádku, ale samozřejmě jsem taky dostávala dost naloženo od médií a i lidí, kteří mě v životě neviděli. A myslím si, že nejsem někdo, kdo si to zaslouží. Nejsem totiž žádná rychlokvaška,“ nechala se slyšet Burešová v pořadu Showtime.

  „V branži jsem už docela dlouho, spoustu toho jsem si vydřela a lidi, kteří mě třeba teď objevili, tak do mě šijou,“ pokračovala zpěvačka. Tlak, který k její práci bohužel patří, vedl Evu nakonec k tomu, aby zašla až za vedením Primy.

  „Chtěla jsem odejít od všeho. Řekla jsem, že budu doma, otevřu si krám a budu prodávat tarotky a budu prodávat šutry a bude mi dobře. A tak jsem to oznámila na Primě a oni mi vysvětlili, že to přeci nejde,“ uvedla herečka s tím, že si nakonec dala od natáčení alespoň pauzu.

  O tom, že je Eva citlivá, promluvil i její partner Přemek Forejt v rozhovoru s Čestmírem Strakatým. Fanoušci o Evu ale nepřijdou. Zpěvačka se chystá na Slavících představit v novém kabátku, prý se rozhodla ponořit i do nového hudebního žánru. To bude po vydání metalové písničky, za kterou sklidila velkou kritiku, osvěžující zprávou pro všechny milovníky hudby.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...