Pondělí 4. března 2024, svátek má Stela

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Na úplněk jsem připravená, levandule a měsíček. Burešová ujíždí na ezoterice. Máme se o ni bát?

  Eva Burešová se dává na cestu ezoteriky. | foto: Instagram Evy Burešové

  Místo příspěvků pro maminky a fotek novorozeného Tristánka sdílí Eva Burešová (29) na sociálních sítích raději nové vykuřovací směsi a čarodějnické kotlíky. Zabředla totiž do světa bylin, horoskopů a ezoteriky. Nezbývá než doufat, že u bylinek zůstane a nevrhne se do podobné propasti, která už stačila „pohřbít“ třeba známou ezokoučku Helenu Houdovou (42), u níž to zřejmě také začalo „pouhou“ zálibou ve třpytivých krystalech.

  Česko má novou celebritu zapálenou do světa ezoteriky, tajemna a nevyřešených záhad. Eva Burešová našla po porodu syna Tristana zálibu v horoskopech, úplňcích i v magické síle kamenů. Během svého druhého těhotenství těhotenství sázela na bylinné napářky, a jak popisuje na sociálních sítích, v ten moment ji to osvítilo a rozhodla se bylinkám věnovat více. Burešová má prý s ezoterikou už zkušenosti, teď se ke své zálibě vrací a dává se na novou životní cestu.

  „Každý večer jsem si o samotě meditovala a snažila se naprosto tu svoji roztěkanou mysl zastavit, nebo alespoň trochu zpomalit. Začala jsem se o to zajímat více, bylinky, čaje... Bylo mi pokaždé tak krásně, když jsem si nějaké ty bylinky připravovala. Stal se z toho můj rituál. A já si po porodu Tristana řekla, že tohle je přesně to, čeho se nechci zbavit. Co nechci zapomenout a čemu se chci věnovat dál. A tak vznikla myšlenka nové cesty. Mojí nové cesty,“ svěřila se Burešová na Instagramu s tím, že nabíhá na meditační etapu.

  Herečka na sobě nově začíná pracovat a mění všechny věci, o nichž doposud pouze snila, že je někdy změní. Na svůj nový životní směr se bude soustředit, jak jen to půjde. Své fanoušky uvítala na cestě za klidnou myslí, kterou jim bude pečlivě dokumentovat.

  Doufejme, že u bylinek a čajů zpěvačka zůstane a nespadne do ezoterické pasti, která stihla sežvýkat už nejednu známou osobnost, vzpomeňme třeba na Helenu Houdovou, jejíž názory už často nemají s realitou nic společného.

  Máte už svůj čarodějnický kotlík a vykuřovadlo?

  A doufejme, že se nejedná jen o způsob, jak zase něco na sítích zpropagovat, Burešová si už stihla pořídit čarodějnický kotlík a vykuřovadlo.

  Kromě toho se noří i do horoskopů a fanouškům radí, jak nabít kameny tak, ať mají co nejvíce energie.

  Toho, že za svou novou zálibu nesklidí jen pozitivní ohlasy, si je ale zřejmě zpěvačka vědoma, neboť komentáře k příspěvkům raději omezila. Některým zůstává záhadou i to, že místo maminkovských příspěvků a fotek novorozeného synka Tristana sdílí herečka raději svoje nové vykuřovací směsi.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 13:35 úterý 10. ledna 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   25
  • Trapas
   7
  • Super
   5
  • Tvl
   4
  • Cože
   3
  • Sladký
   3
  Vybrali jsme pro vás

  První termální bazén u Prahy

  Komerční sdělení V Senohrabech u Prahy se rozšířil saunový svět o unikátní termální bazén, moderní ceremoniální saunu pro 150 osob a...

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...