Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Diskuze

  Kdo se na Eurovizi dívá a proč? Každoroční české dotazy, které ukazují, jak moc nám z ní uniká

  Nikdo se na to nedívá a letošní ročník vyhrál nějaký nebinární Švýcar, který se jmenuje Nemo, čili Nikdo, a za Irsko tam byly jakési dvě kreatury a Izraelku chtěli v Malmö zabít. To je asi tak zhruba všechno, co ví o Eurovizi průměrný uživatel sociálních sítí, jenž klade každý rok ty stejné a vlastně nesmyslné dotazy.
  Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
  Děkujeme za pochopení.
  PR

  P39e46t60r 70R24e56z57e59k

  15. 5. 2024 8:39

  No já to měl puštěné při sledování filmu. Když mi přišlo nějaké vystoupení zajímavé, tak jsem si film zastavil. Bylo tam pár hezkých holek a Nemo mě zaujal tím, že jako jeden z mála zpíval celkem dobře (z pohledu laika s netrénovaným sluchem). Z mého pohledu si výhru zasloužil, ale nelíbil se mi jeho vzhled. Škoda, že holkám nešlo to zpívání trochu líp.

  0 0
  možnosti
  Foto

  že vy jste ani jeden ročník neviděl stejně jako autor Kvasnička?

  0 0
  možnosti
  JS

  J43a97n 32S33k14u73l95a

  14. 5. 2024 6:10

  Článek pěknej jen z opačného pólu. Ale pokud se někdo zajímá o hudbu, najde si zajímavou muziku spíš na Spotify, YouTube a podobných kanálech než na Eurovizi. Tato Freak show je opravdu zjevením a pro sledovanost musí učinkující krom kostýmů nabídnout i šokující "životní" příběh krabice od pizzy identifikující se jako banán v převleku za maňáska co je nekluk, protože hudba je zpravidla tragická. Povýšené komentáře o nerozumění hudbě jsou zbytečné stejně jako Eurovize v dnešní době. Díky internetu a možnosti cestovat, lze najít hudební perly že všech koutů světa bez sledování této mediální tragédie...

  0 0
  možnosti
  AL

  Díky za Váš článek 👏🏻

  Také mi leze krkem, jak to komentují a hodnotí ti, co nikdy neviděli, nebo nesledují.

  A pokud někdo zapnul, nelíbilo se, vypnul, má právo cítit se, že ho to neoslovilo.

  Ale nemusí pořád nám, které to baví, ,,blít" na všech soc. sítích, jak to stojí za nic a že jsme blbci, když to sledujeme.

  Blbec je ten, co musí vehementně přijít komentovat něco, co ho ani nezajímá 😉

  1 0
  možnosti
  EV

  Ten kdo soutěži neholduje a nerozumí samotné podstatě.. tak se na ní nemusí dívat a už vůbec jí komentovat. Pravda je taková že ve spoustě zemích je to nejsledovanější pořad roku který dosahuje 90% sledovanosti. To že kvalita vystupujících letos byla za mě fakt špatná už je věc druhá.

  2 0
  možnosti
  Foto

  Co myslí autorka tím "namyslet stage"? "Vymyslet scénu, scénografii" je moc fádní?

  2 0
  možnosti
  Foto

  Jsem unešen z obyčejnosti nic neříkajícího všedního popu. A ta paráda kolem je jen k dohnání nedostatků hudby na jedno brdo. A o nevyjasněných bytostech ani nemluvě.

  5 0
  možnosti
  MD

  Eurovize je nepochybně televizní fenomén, který nelze přehlédnout.

  Ovšem od dob, kdy se díky tomuto pořadu světově proslavila skupina ABBA, prošla Eurovize neuvěřitelným vývojem, který se dle mého soudu posunul do něčeho, co bych nazval soutěží angažovaných písní, jejíž základní smyslem je propagovat genderové trendy a cílovým posluchačem jsou téměř výhradně mladí lidé pod 25 let.

  9 1
  možnosti
  Foto

  P68e97t51r 94S40c23h15i43n14k

  12. 5. 2024 18:06

  Ano, viděl jsem celkem podstatnou část, jsa fascinován tím bizárem. A ne, nezaujalo mě tam hudebně naprosto nic. Vesměs to bylo unylé a bez energie. OK, dvě tři výjimky, ale opravdu ne takové, abych si zapamatoval jejich jména. No, nechápu to, ale nikomu tu zábavu neberu. Je to prostě jakýsi Euro folklór, který jde mimo naší českou kotlinu

  13 1
  možnosti
  OK

  když jste si tam nic nenašel to mi teda řekněte, co posloucháte za hudbu a co se vám líbí, ať víme co má energii v našich končinách,

  0 5
  možnosti
  Foto

  tedy umělkyně která nás zastupovala se narodila v rusku a zpívá povětšinou anglicky, nic proti ní nemám ale tedy určitě nezastupuje, duhovou vlajku nenosím, mám bílou kůži, mluvím česky a mám z dob socialismu pět dětí, taky jsem postavil dům a zasadil desítky stromů tak mne prosím nenuťe obdivovat umělce kterým nerozumím ani slovo a na podiu netuším co předvádí protože to vypadá většinou jako otrava olovem nebo tetanus v poslední fázi a to mne skutečně neoslovuje

  13 2
  možnosti