Erbová se vložila do války Řepky s Novotným! Hrozí žalobou a chce situaci řešit mezi čtyřma očima!

11. září 2017
Modelka Vlaďka Erbová (36) se zapojila do mediální války Pavla Novotného a bývalého manžela Tomáše Řepky. Uvedla, že by byla raději, kdyby se celá věc řešila mezi čtyřma očima a pohrozila žalobou. Odhalila mimo to, jak je to s péčí o děti, které podle slov Řepky bývalému muži odpírá.

Modelka Vlaďka Erbová vkročila do sporu bývalého pisálka Pavla Novotného a bývalého muže Tomáše Řepky. Její jméno totiž v jejich hádce padlo hned několikrát, a ona se proto rozhodla bránit.

„Vzhledem k situaci jsem se rozhodla vyjádřit. Byla bych mnohem raději, kdyby jakákoliv výměna názorů probíhala mezi čtyřma očima... Cítím ale potřebu chránit jak své děti, tak sama sebe a své jméno, které je mým pracovním nástrojem, mojí značkou,“ začala dlouhé vyjádření na své sociální síti, kde naráží především na rozhovor bývalého muže Řepky na Facebooku Extra.cz, v němž se Tomáš svěřil, že nevídá děti.

„Já jsem tu snahu měl. Tři roky jsem ho vychovával sám a najednou ze dne na den mi byl odmítnut. Doslova mi bylo řečeno, že ho nesmím nikdy vidět,“ svěřil se Řepka ve videu s tím, že za celých dvanáct měsíců s ním telefonoval jen párkrát.

„Mluvil jsem s ním dvakrát nebo třikrát. Má můj základ, je po mně. Strašně se na nás těší a chce nás vidět. Teď je otázka, zda se to bude líbit i té druhé straně, že je se mnou za dobře, a nezačne zase házet klacky pod nohy,“ uvedl dále fotbalista, který přiznal, že komunikace mezi ním a Erbovou absolutně nefunguje.

Erbová přes svoje starší prohlášení, že nechce situaci medializovat, zveřejnila své stanovisko na oficiálním facebookovém profilu. „Jsem opravdu přesvědčena o tom, že výroky o tříleté výchově mého syna, ne/schopnosti být dobrou mámou, finanční zajištěnosti atd. jsou již za hranicí,“ rozepsala se dále Erbová, která podle svých slov nikdy neznemožnila Řepkovi kontakt se synem.

„Naprosto respektuji oba otce mých dětí, jejich soukromé životy a právo na kontakt se svými dětmi. Nikdy jsem neměla potřebu kontakt s dětmi ani jednomu z tatínků znemožňovat a dělat to nebudu. Moje soukromé postoje k mým expartnerům jsou skutečně mými soukromými a považuji za podstatné je izolovat od světa svých dětí, jak jen to půjde, a řešit je především osobně s člověkem, kterého se to týká, anebo s úřady, kterým rozhodování o některých záležitostech přísluší,“ upřesnila.

Modelka také uvedla, že pokud se její jméno bude v médiích bez jejího svolení vyskytovat nadále, bude nucena spor řešit žalobou.

„Všechny další záležitosti, které ještě visí ve vzduchu, jsem určitě ochotna řešit na přímo s lidmi, kterých se to týká. Když se nepodaří, zvládnou to jistě k takovému rozhodování kompetentní osoby a instituce. Zcela jistě s přihlédnutím k případným důkazům. Pokud by snad byla potřeba nadále veřejně vyslovovat moje jméno v jakémkoliv negativním kontextu, budu tyto invektivy řešit způsobem, ke kterému začínám být tímto druhem jednání tlačena,“ vzkázala, že se jí nelíbí, že o ní Řepka s Novotným mluví.

Erbová a Řepka se přitom rozvedli v klidu, u soudu neměli problém a krátce po něm spolu i komunikovali. Po čase ale nastaly problémy a Řepka byl izolován od dětí, které se podle svých slov pokoušel několikrát kontaktovat. Údajně nemohl svému synovi ani popřát k narozeninám nebo mu předat dárek.

Erbová však všechna tato tvrzení odmítá a říká, že nemá problém syna Tomášovi vydat. Proč by jej ale doteď neviděl? „Opakuji, že jsem se několikrát snažil děti vidět,“ uzavřel Řepka, který se kvůli vztahu s Kristelovou rozhodl vyřešit všechny své problémy a nebál se ani vytáhnout kostlivce ze skříně.

Otázkou je, zda to trochu nepřehnal.

Celé vyjádření Vlaďky Erbové zde:

„Vzhledem k situaci jsem se rozhodla vyjádřit.

Byla bych mnohem raději, kdyby jakákoliv výměna názorů probíhala mezi čtyřma očima...

Cítím ale potřebu chránit jak své děti, tak sama sebe a své jméno, které je mým pracovním nástrojem, mojí značkou.

Naprosto respektuji oba otce mých dětí, jejich soukromé životy a právo na kontakt se svými dětmi.

Nikdy jsem neměla potřebu kontakt s dětmi ani jednomu z tatínků znemožňovat a dělat to nebudu. Moje soukromé postoje k mým expartnerům jsou skutečně mými soukromými a považuji za podstatné je izolovat od světa svých dětí, jak jen to půjde, a řešit je především osobně s člověkem, kterého se to týká, anebo s úřady, kterým rozhodování o některých záležitostech přísluší.

Je velmi jednoduché vyjadřovat se na adresu člověka, který nepovažuje za nutné se do médií vyjadřovat do detailů ke své minulosti, ke svému soukromí, k věcem, které jsou stále v řešení.

Považuji ale minimálně za neetické, když jsou informace nerelevantní, zkreslené emocemi, současnou rozbouřenou situací, anebo veřejně prezentovanými „mezi řádky“ dalšího člověka, který, ve vší úctě, součástí žádného mého vztahu nebyl a má informace jen jednostranné.

Jsem opravdu přesvědčena o tom, že výroky o 3leté výchově mého syna, ne/schopnosti být dobrou mámou, finanční zajištěnosti atd. jsou již za hranicí.

Nemám potřebu vyprávět do kamery, že mám důkazy anebo že celá skutečnost je trochu jiná nebo že někteří lidé mají takové a onaké kostlivce ve skříni.

Mým cílem je klidný život a šťastné děti. A pokud budou šťastné a spokojené ony, budou se rády a pravidelně vídat se svými tatínky bez negativních dopadů na jejich život a komunikace ohledně dětí bude probíhat v klidu a v rámci slušnosti, budu spokojená.

Všechny další záležitosti, které ještě visí ve vzduchu, jsem určitě ochotna řešit na přímo s lidmi, kterých se to týká. Když se nepodaří, zvládnou to jistě k takovému rozhodování kompetentní osoby a instituce. Zcela jistě s přihlédnutím k případným důkazům.

Pokud by snad byla potřeba nadále veřejně vyslovovat moje jméno v jakémkoliv negativním kontextu, budu tyto invektivy řešit způsobem, ke kterému začínám být tímto druhem jednání tlačena.

Doufám v dospělé myšlení a postoje, stejně tak ve slušnost všech zúčastněných a v to, že jejich vlastní život je pro ně samotné dostatečně pestrý, než abych musela být nechtěnou součástí každého druhého rozhovoru, statusu, vyjádření. A že tatínkové mých dětí stále budou moci být pro své potomky vzorem, ne proto, že jsou stavěni na piedestal, ale pro své chování a pro to, jakými jsou lidmi.“

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:20 úterý 9. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

  • 65
  • 43
  • 15
  • 15
  • 10
  • 8
Komentáře