Řepka se chtěl zbavit manželské vily, Erbová mu kazí plány: Dům má jiného majitele!

Tomáš Řepka prý dům nemůže prodat. Podle Erbová má nového majitele. | foto: Profimedia.cz

Fotbalista Tomáš Řepka (43) se serveru Expres.cz svěřil s tím, že by se rád zbavil vily v Černošicích, kterou obýval s Vlaďkou Erbovou (36). Ta teď ale odhalila šokující informaci! Dům má údajně už nějakou dobu nového majitele.

Fotbalista Tomáš Řepka plánuje společnou budoucnost s moderátorkou Kateřinou Kristelovou. Rád by tak udělal tlustou čáru za minulostí a zbavil se domu v Černošicích, o který se v posledních týdnech přetahoval s Erbovou.

Jak se teď ale redakce Expres.cz dozvěděla, tak právě dům, k němuž Řepku nepojí dobré vzpomínky, má mít už dávno nového majitele.

To nám potvrdila sama Vlaďka Erbová, kterou jsme kvůli tomu kontaktovali. „Zmíněnou nemovitost vlastní společnost, ve které již nejsem jednatelem, tudíž se k ní nemůžu vyjadřovat,“ řekla na začátek s tím, že by raději celou věc nekomentovala.

Po několika dotazech si ale přece jen svou odpověď rozmyslela.

„Společnost byla před několika týdny převedena jiné osobě, což je lehce dohledatelné. A jelikož byl na nemovitosti téměř 30milionový dluh, převod stál deset tisíc korun, což je částka, kterou jsem zaplatila za administrativní poplatky,“ dodala Erbová s tím, že už s domem nemá jinak nic společného.

Dům by tak podle těchto slov měl patřit třetí osobě, tedy jistému Tomáši Pavláčkovi, jenž je aktuálně ve společnosti Černošická obchodní a realitní, s. r. o., jednatelem.

S černošickou vilou tedy Řepka podle těchto informací nemůže nijak nakládat a rozhodně ji ani nabízet k prodeji. Je tedy jen otázkou času, kdy se vleklé problémy mezi bývalými manželi začnou řešit před soudem. Začíná v tom být totiž pořádný guláš!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 7. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Haha
  14
 • Trapas
  14
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  5
Komentáře