Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka Erbová a otec jejího syna Markuse Tomáš Řepka se mají na doporučení soudce dohodnout nejen na výši alimentů, ale i na úpravě styku otce se synem. Dokážou to vůbec?

Zatímco ten nejdramatičtější soud, kde se budou projednávat erotické inzeráty, které měli podle vyšetřovatelů Tomáš Řepka s Kateřinou Kristelovou jménem Vlaďky Erbové nejen založit, ale jejím jménem dokonce komunikovat s klienty, je teprve čeká, ve středu dopoledne s v Brně projednával spor exmanželů o výživné a styk s nezletilým Markusem.

Ačkoliv před dvěma lety se Erbová s Řepkou domluvili, že na syna bude platit patnáct tisíc měsíčně, přestože na děti z prvního manželství má platit několikanásobně víc, nyní žádá snížení na pouhé dva tisíce korun.

Ačkoliv se to Erbové nelíbí, po středečním soudním líčení je nakloněná k mimosoudní dohodě. „Soudní jednání proběhlo bez účasti otce, který byl omluven jeho právní zástupkyní JUDr. Marečkovou. Jelikož se jednání týká našeho nezletilého syna Markuse, nemohu vám poskytnout žádné bližší informace, jen to, že v závěru soudního líčení se hledala forma dohody, která by sloužila primárně ku prospěchu našeho syna. Čemuž se já jako matka Markuska samozřejmě nebráním. Pravděpodobně bude následovat komunikace mezi JUDr. Zelenkovou a JUDr. Marečkovou a formulování případné dohody, abychom předešli dalším soudním jednáním,“ sdělila Expresu Erbová.

Otázkou je, zda se rozhádaní exmanželé dokážou domluvit mimosoudně, když právě jejich vleklé spory je do této situace dostaly. Ačkoliv Erbová předesílá, že se domluvě nebrání, neumíme si představit, že svolí, aby její syn byl pod vlivem ženy, která ji prostřednictvím sociálních kanálů nazývá zlatokopkou a nadává jí do lehkých děv.

Dohoda je přitom v zájmu všech zúčastněných. Nejenže se vyhnou letitým soudům, ale nebudou se muset podrobit psychologickým a psychiatrickým testům, které by musel podstoupit každý, kdo by měl vliv na výchovu dítěte.

Tak se necháme překvapit, jak tato jednání dvou právních es dopadnou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:52 20. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  43
 • Super
  16
 • Haha
  16
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat