jít naiDNES.cz

Emma Smetana terčem podvodníků: Zneužili její tělo pro 30 kilogramů

Emma Smetana se stala terčem podvodníků. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Emma Smetana se nestačí divit. Díky svým fanouškům se dozvěděla, že je tváří přípravku na hubnutí. Takový kontrakt ale nikdy nepodepsala. Emma zvažuje právní kroky!

Hubnete-li prostřednictvím přípravku společnosti Choco Lite, měli byste zbystřit. Není totiž vše tak, jak tvrdí. Ačkoliv jednu ze svých reklamních vln staví na moderátorce a zpěvačce Emmě Smetana, která měla díky jejich přípravku zázračně zhubnout 30 kilogramů, vše je jinak. Smetana tvrdí, že jde o pouhý Photoshop.

„Podvodná reklama na Choco Lite, to znamená na firmu, o které jsem v životě neslyšela, ale prý jsem díky pití jejich zázračného nápoje zhubla přes 30 kg. Moje zdeformované, upravené fotky, plus ‚moje‘ z prstu vycucaná přímá řeč plus pod článkem diskuse fiktivních diskutujících, co taky zázračně zhubli, rovná se lež jak věž,“ rozčiluje se Smetana, která varuje před šmejdy.

„Vzhledem k tomu, že zmíněná firma pro svou propagaci potřebuje sci-fi reklamu, soudím, že její výrobky budou eňo ňuňo! Samozřejmě podávám trestní oznámení a všem, co by chtěli hubnout, případně doporučuju metodu zdravého pohybu a jídla,“ uzavřela Emma.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:18 16. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  19
 • Super
  14
 • Trapas
  13
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  7
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře