Matka Emmy Smetana: Trhá mi srdce, že dcera chce být celebrita

Emma Smetana se svým bratrem a maminkou Monikou MacDonagh-Pajerovou, Jordan Haj má se svou budoucí tchyní skvělý vztah. | foto: Koláž Expres.cz

Moderátorka a zpěvačka Emma Smetana (31) ráda dává na odiv to, jak je pro ni důležité trávit veškerý čas s dcerkou Lennon Marlene. Sociální sítě tapetuje snímky s malou, která nechybí na koncertech a prknech, co znamenají svět. Její matka, bývalá studentská vůdkyně, diplomatka a pedagožka, Monika MacDonagh-Pajerová teď vše uvedla na pravou míru. Co na adresu dcery a vnučky prozradila?

„Fakt, že se pohybuje v showbyznysu, mi trhá srdce. Je to hrozně tvrdé prostředí, ale Emmička k němu vždycky inklinovala, asi proto, že odtud pocházel její tatínek. Každopádně se těžko srovnává s tím mít malé dítě,“ uvedla Monika MacDonagh-Pajerová v rozhovoru pro pořad Osobnosti Plus na Českém rozhlase.

Emminy pracovní závazky nešly s mateřstvím dost dobře dohromady, naštěstí se nabídly obě babičky malé Lennon. Situace se však záhy vyhrotila a bylo potřeba ji řešit. „Nedávno jsme to s manželem Peterem, Emmičkou a Jordym (Jordan Haj, partner Emmy Smetana, pozn. red.) řešili, protože malá byla buď u nás, nebo u druhé babičky,“ svěřila se MacDonagh-Pajerová.

„Na jaře jsme došli k názoru, že není dobré, aby Lennonka neměla jedno stálé místo, kde bydlí, a osobu, která se o ni stará, že to může jednou rodičům vyčíst, anebo to vyčítat nám, prarodičům, že jsme ji rodičům ukradli,“ pokračovala v líčení rodinné situace. 

„O Emmičku se, když byla malá a já měla povinnosti na univerzitě, starala hlídací teta, o které pak mluvila jako o babičce, teta Marcela se o ni dokonale postarala,“ zavzpomínala matka Emmy Smetana. Podobné řešení moderátorka a zpěvačka kategoricky odmítla.

„Emmička nechce hlídací paní, vyčetla mi, že jsem víc neapelovala na babičky, aby ji hlídaly,“ uvedla MacDonagh-Pajerová s tím, že nakonec malá Lennon tráví většinu času u nich. „Byla bych raději, kdybych byla mladší, zdravější, měla míň práce, ale naštěstí se máme všichni rádi,“ dodala závěrem smířlivě.

A tak zatímco se děti ve slabikářích dočítaly, jak Ema mele maso a má mísu, Emma Smetana má štěstí. Velké štěstí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:57 25. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  93
 • Tvl
  26
 • Haha
  23
 • Super
  13
 • Cože
  12
 • Sladký
  11
Komentáře