Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Divadlo pro fotografy: Emma a Haj se schválně procházeli v objetí, aby ukázali, že mají vesmír

  Divadlo po veřejnost, vesmír stále drží. | foto: Koláž Expresu

  Jordan Haj (31) jen před pár dny v rozhovoru pro magazín Žena a život mluvil o tom, že si s Emmou Smetana vytvořili nenapadnutelný vesmír, který se nerozbije, ale jejich vesmír hned o pár chvil začala polykat černá díra jménem Josef Trojan. Koloušek s laníma očima udělal z Haje blbce a Emmě zamotal hlavu, oba se ale tváří, že je vše v pořádku. Ve čtvrtek odpoledne zavěšená do jeho rámě a on hladící její zadek vyrazili na pražskou náplavku a zdrželi se tam ale akorát tak dlouho, aby si jich lidé všimli, mohli je vyfotit a všem bylo jasné a zřetelné, že jejich nenapadnutelný a nerozbitný vesmír zůstal zcela nedotčen. Tak co tam máme dál?

  Nejdříve ze vchodu domu, ve kterém v centru Prahy pár bydlí, vyšel Jordan Haj, jenž se hned začal rozhlížet kolem sebe a zamířil si to ke svému autu. Po chvilku ze stejných dveří vyšla i Emma Smetana, na sobě přiléhavé kalhoty s květinovým vzorem, černé body zvýrazňovalo ženské křivky a odhalovalo štíhlou postavu. Sice svou tvář skrývala za obřími brýlemi, bylo ale zřejmé, že si na svém zevnějšku dala velmi záležet.

  Nebylo to ale tak, že Haj vyrazil napřed, aby nastartoval jejich auto a zapnul klimatizaci, aby jeho partnerce ve voze nebylo vedro, potkali se hned za autem a dál pokračovali pešky. Ihned se do sebe zavěsili a nasměřovali si to na pražskou náplavku, která v tu chvíli sice zela prázdnotou, Emma s Jordanem ale měli jistotu, že je alespoň nikdo nepřehlédne.

  Komických na tom bylo hned několik věcí.

  Jejich procházka postrádala smysl, nejenže venku bylo až nedýchatelno, ale neměli ani cíl. Po náplavce se dostali až k železničnímu mostu u Výtoně, kde se otočili a zase se vrátili domů. Ještě předtím ale stihla Emma Jordana na důkaz nedobytnosti jejich vesmíru veřejně políbit na rameno a on ji řádně přede všemi prohnětl zadek.

  Emma není padlá na hlavu. Pracovala na Nově, ví, jak to chodí s bulvárními médii, ví, že teď bude focená, tohle divadlo s rukou v ruce má být určeno jen vám, čtenářům, aby se dojalo to vaše srdíčko.

  Den poté, co se poválela s Trojanem juniorem na chodníku, zatímco o tři metry dále šel Haj sám domů a ani si jich nevšiml, přijela Emmina kamarádka k ní domů a prolezla auta v ulici, aby zjistila, jestli tam někde nesedí fotografové.

  Emmo, Emmo... My víme, že ty víš, a ty bys měla vědět, že my víme, že ty víš.

  Taky si klademe otázku, jakou roli v tomhle hraje Haj. Když například Jakub Prachař zjistil, že ho Agáta podvedla, sebral se a na čtyři dny odjel se někam vykalit do bezvědomí s kamarády, odkud jí mohl vesele posílat zprávy, aby šla třeba do p*dele. Sami jistě víte, jak to chodí, když si ve vztahu ublížíte, musíte prokázat nějakou dominanci. 

  Míša Maurerová se vylitá jako váza líbala na jednom večírku s jakýmsi mladíkem a její velmi bohatý manžel Kožíšek ji druhý den vyrazil z baráku a ještě po ní hodil kufry.

  Maurerová byla tehdy pod vlivem, to se dá omluvit, ale tady Emma byla celý večer střízlivá, a přesto zamilovaně hledí na Trojana. Na kluka, jemuž je devatenáct. Haj, který byl ten večer za blbce, s ní hraje divadlo, jak jsou oba strašně v pohodě, ale ten pocit, když pak přijdete mezi kamarády a oni vědí...

  Namísto toho, aby si Emmu srovnal, třeba ji jednoduše seřval nebo po ní hodil židli, vydává se s ní servilně na falšovanou procházku v délce jednoho kilometru a zpět.

  Jordan Haj

  Čím více budete ustupovat, tím více si k vám lidé budou dovolovat. To je psychologie pro základní školy.

  Proto taky Jordan Haj, tvář televize Nova a jejího pořadu Tvoje tvář má známý hlas, dává PR rozhovor konkurenční televizi Prima a jejímu Showtimu. Tam se tetelí, že mají jeho vyjádření k Emmině noční aférce, no posuďte sami.

  „Jak nás to ovlivnilo? Ta externí lživá informace ti potom nedokáže moc zasáhnout do reality. Ve chvíli, kdy se to tak jako dělo, což myslím, že se může dít mnoha lidem, co si třeba nejsou jistí svým světem, nežijí tak napojení na něj jako třeba my na sebe navzájem v tom vztahu a ta komunikace v tom životě těch lidí není tak krystalická jako u nás doma, ke štěstí je. Tak si dovedu představit, že tento zásah, který je strašně zákeřný, když najednou někdo řekne, že něco nějak je, a ty víš, že to tak není, tak je otázka, nakolik jste si jistí tím, jak věci jsou. A ve chvíli, kdy ty jsi si jistý, jak věci jsou, tak se tě to nemůže dotknout,“ uvedl Haj.

  Nevíme, jestli na jeho vyjádření pracovali nejlepší kryptologové této země, nebo je to nový text kapely Kryštof, ale nerozumíme tomu ani slovo. Ale věříme, že za tu reklamu na pořad, kde bude vystupovat, na cizí stanici pro konkurenční televizi to všem stálo za to. 

  Fotogalerie

  Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

  Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

  Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz