Slováková ostře pálí do Emmy a Haje: Neměli jste mít děti, budou z nich mrzáci!

12. května 2021
Užívá si dovolenou v dalekém Mexiku, ale i tak má přehled, co se děje v její rodné zemi. Nela Slováková (30) se na sociální síti ostře pustila do moderátorky Emmy Smetana (33) a jejího muže Jordana Haje (32). Ten se nechal natočit, jak si hraje se svou teprve měsíční dcerou Ariel Avou. Ve videu zpěvák s malým miminkem zachází, jako by to byla panenka Barbie, a hodí si ji přes rameno jako kus hadru. „Nehoráznost! Vy jste neměli mít děti, protože z nich kvůli vašemu zacházení uděláte mrzáky,“ soptí brněnská influencerka a podnikatelka.

Nela Slováková o sobě říká, že nerada komentuje životy cizích lidí. Když ji ale něco vytočí, nezná se! Sexbombu z Brna tentokrát rozzuřilo video, které na sociální síti sdílela moderátorka Emma Smetana

Její partner Jordan Haj na nahrávce vodí svou teprve měsíční dceru Ariel po stezce či silnici a hraje si s ní, jako by to byla panenka. Poté ji jako kus hadru přehodí přes rameno a jde spokojeně dál. 

Jordan Haj si s měsíčním miminkem podle Slovákové hází jako s kusem hadru.

Jak Haj, tak Smetana teď čelí obří kritice a olej do ohně svým vyjádřením přilila ještě brněnská hvězdička, která se v současné době sluní v Mexiku se svým partnerem Lukášem Kozákem.

„Já se tedy do věcí nikdy moc neseru, protože mi vadí, když se někdo sere do mě, ale toto je veřejně známá osobnost, evidentně bez mozku, když si ještě podobnou nehoráznost nasdílí na svůj Instagram! Vy jste neměli mít děti, protože z nich kvůli vašemu zacházení uděláte mrzáky,“ napsala na Instagramu Nela Slováková.

Nela Slováková pálí do Emmy Smetan a Jordana Haje!

Chudáci děti! Emma omeleta, šije do moderátorky Nela

Chování Jordana Haje k malému miminku ji natolik vytočilo, že se Nela během své pohádkové dovolené tomuto incidentu věnovala i dále.

„Měsíční miminko si přehazovat přes rameno jako hadr a dělat něj chodícího králíka, gratuluji,“ vzkázala Emmě a Jordanovi rozhořčená Nela.

„Toto není o výchově, vychovávejte si vaše děti, jak chcete, budou vaším odrazem navždy, ale co je moc, to je příliš.  Chudáčci děti, co se narodí podobným... Ani nechci říkat ta slova, co mám na jazyku! Strašné, strašné! Mistr světa, Emma omeleta,“ pálila dále do známé moderátorky Nela Slováková.

Na Haje a Emmu se za chování k teprve měsíčnímu miminku valí kritika ze všech stran. Ani jeden z nich na ostrá slova nereagoval a vypadá to, že si za svým způsobem výchovy hrdě stojí.

Není to poprvé, co jsou Emma s Jordanem kritizováni za nebezpečné chování ke své dceři. Krátce po porodu holčičku ukazovali z vysokého z balkonu, aby se na sestřičku mohla podívat jejich starší dcera Lennon.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:51 čtvrtek 9. září 2021. Anketa je uzavřena.

  • 14
  • 9
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
Komentáře