Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Emma a její veletoč: Tykání s moderátorem už jí nevadí, zase řešila svoje příjmení

  Emma Smetana si už najednou s moderátorem tyká. | foto: Reprofoto Youtube/Refresher

  Ještě nedávno hvězda internetové televize DVTV Emma Smetana (31) školila méně zkušenou moderátorku a poučovala ji, že během rozhovoru není vhodné si tykat. Teď bývalá zprávařka televize Nova poskytla další podivný rozhovor, v němž na své zásady pravděpodobně zapomněla. S moderátorem si spokojeně tykala, přestože nedávno tvrdila opak.

  „Nejsem schopná si tykat ani se svými hosty v DVTV, i když se dobře známe. Přijde mi, že to tykání skýtá riziko, že se z toho stane takové hospodské tlachání, a pro mě to z diváckého pohledu přestává být zajímavé. To vykání nám umožní takové napětí,“ řekla Emma Smetana v nedávném rozhovoru pro youtubový kanál Real Talk, který moderuje sympatická brunetka Lili. 

  Ta si se svými hosty běžně tyká a baví se s nimi o jejich soukromí. Smetana na to však jako jediná nepřistoupila. Sice byla oblečená jako do posilovny, ale moderátorce kladla na srdce, aby měl rozhovor jistou úroveň.

  Netrvalo to ani dva měsíce a Emma už na své zásady nejspíše úplně zapomněla. Nově poskytla rozhovor lifestylovému webu Refresher a s moderátorem Martinem Vévodou si od samého začátku tykala.

  Najednou jí to z nějakých nevysvětlitelných důvodů problém nedělalo.

  Neznám nikoho, kdo fetuje méně než já

  V interview v krátkosti povyprávěla o své dceři Lennonce, brzy ale přišla na přetřes mnohem kontroverznější témata, jako jsou například drogy. 

  Raper Robin Zoot totiž o Emmě před rokem složil píseň, v níž se o moderátorce zpívá ve spojitosti s tvrdými drogami.

  „V té písničce zaznívá Hannah Montana – Emma Smetana. Někdo mi vysvětloval, že Hannah Montana je v Americe přezdívka pro MDMA (extáze). Možná to znamená, že moje jméno a příjmení je krycím jménem pro MDMA v Česku. Paradox je, že neznám nikoho, kdo fetuje méně než já,“ rozpovídala se Emma, kterou ale zmíněný song prý nijak neurazil. Její známí ji totiž ujistili, že píseň je jakási forma přízně.

  V rozhovoru se Smetana pochlubila také svým velkým úspěchem v podobě rozhovoru se zpěvačkou Billie Eilish.

  „Trojnásobně jsme předčili očekávání skeptického editora,“ prohlásila Emma. 

  Ve Francii se děti jmenují po otcích, i když nemají penis, říká Češka

  Hvězda DVTV se poté věnovala svému netradičnímu příjmení, které je v Česku už delší dobu velkým tématem.

  „Dvacet tři let bylo každému ukradené. Ale holt mám dvě příjmení, protože mám dvě národnosti a ve Francii se děti jmenují po svých otcích, i když nemají penis,“ vysvětlila Emma.

  Narodila se v Praze, její táta Jiří Smetana byl Čech, její máma Monika Pajerová je Češka a ona je také Češka, k francouzskému (druhému) občanství přišla jen díky emigraci svého otce. Je to tedy Češka žijící pár let ve Francii, která se zase vrátila domů dělat kariéru.

  Emma se oficiálně jmenuje Smetanová, takto je zapsána v obchodním rejstříku i v českých dokladech. Je tedy naprosto legitimní ji takto psát i ve veřejném prostoru, a že se tak neděje, je pouze zvyk, který nastavila ona sama svým tvrdošíjným trváním na nepřechýlené verzi ryze českého příjmení.

  Chci na Hradě ženu, věřím na Havla a spojenou Evropu

  Na závěr interview sdělila, že coby novinářka by vůbec neměla sdělovat své politické názory. Pár vteřin poté už se ale o české politice rozpovídala, a to i když se jí moderátor na nic neptal.

  „Věřím na pravdu, lásku, sluníčko, Havla a spojenou Evropu. Udivuje mne, že někdo jiný v desetimilionové zemi si myslí, že by bylo lepší, kdybychom se tady zavřeli na ostrově. To je naprosto zcestné,“ řekla Emma.

  Když se moderátor Smetany zeptal, jakého by si představovala ideálního českého prezidenta, Emma sdělila, že by si moc přála na Hradě ženu.

  „Stačilo by mi ale, kdyby ideální prezident byl takový, který nelže, nekrade, není cynický, dívá se na Evropu pragmaticky. Napadá mě několik lidí, ale většina z nich nemá poruchu osobnosti, a tak se jim nechce do politiky, nedivím se jim,“ uzavřela.

  Fotogalerie

  Premium

  Která auta jsou skutečně bezpečná? Crash testy versus realita

  Setkáváme se s názory, že auta jsou navrhována tak, aby dosáhla dobrých výsledků v nárazových testech. Díky Folksamu...

  Premium

  Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

  Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

  Premium

  Když je střílečka povinná. Hraju hry a platí mě za to, říká člen týmu Brute

  Má k dispozici fitness trenéra, mentálního kouče, psychologa a ve škole individuální studijní plán. Tedy servis...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz