Cenou za Tiché místo rozplakala Emily manžela Johna. Jak silný je to vztah?

3. února 2019
Jemná gesta, doteky, pohledy, řeč těla, to vše prozrazuje, že tihle dva se prostě milují! Ostatně to před pár dny předvedli také na předávání cen SAG ve městě andělů, kde oceněná Emily Blunt (35) dojala diváky téměř k slzám, když vzdala hold svému manželovi, herci a režisérovi Johnu Krasinskému (39). Přitom jsou spolu bezmála deset let!

Podle expertů na řeč těla patří mezi nejkrásnější herecké páry. Vyčíst se to dá ve vzájemném postoji, z jejich chodidel, vlastně téměř z jakékoliv části těla. To jsou Emily Blunt a její manžel John Krasinski, kteří se naposledy veřejně předvedli na udílení cen SAG.

Když Emily přebírala sošku za výkon v hororu Tiché místo, neměla připravenou řeč, a tak spontánně poděkovala svému manželovi, který horor mj. režíroval.

Jsem nepřipravená a nemůžu najít správná slova. Tento okamžik prožívám se svým manželem. Jsi úžasný filmař. A já jsem nesmírně šťastná, že jsem s tebou mohla tento film natočit,“ dojala Blunt nejen svého muže Johna, ale také celý sál.

Mezi řádky ale jako by zároveň děkovala za to, že se vůbec s Krasinským potkali. Nebo alespoň tak si její řeč vykládali někteří fanoušci, kteří na „áčkový hollywoodský pár“ pějí hotové ódy.

Přitom mohlo být všechno jinak. Než Emily potkala Johna, randila s Michaelem Bublém, slavným kanadským zpěvákem. Ačkoliv vztah trval tři roky, nevydržel a každý šel vlastní cestou. Nedlouho po rozchodu (2008) vyrazila Emily Blunt do restaurace s kamarádem – a tam se to stalo!

Já jsem byla v restauraci a on tam byl také. Já seděla vedle společného kamaráda, který nás představil,“ prozradila nová Mary Poppins v americké televizní talk show Setha Meyerse.

Emily Blunt s manželem Johnem Krasinskim na předávání cen SAG.

Emily Blunt s manželem Johnem Krasinským na předávání cen SAG.

On ve skutečnosti seděl u stolu s naším kamarádem Justinem Therouxem, kterého po chvíli opustil a přišel za námi na kus řeči. Jen tam tak stál a rozesmával mě. Přesně takhle to bylo, jako z románu!“ směje se herečka.

Jak lze vytušit, jiskra, která mezi Emily a Johnem přeskočila, zažehla oheň, jenž evidentně žhne doteď. Necelé dva roky od setkání byla svatba a dnes má pár dvě dcery, Hazel a Violet.

Cožpak o to, takhle probíhají první roky většiny vztahů. Pozoruhodné ale je, že manželé se k sobě i po téměř deseti letech chovají, jako by se teprve před pár týdny seznámili! 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:01 3. června 2019. Anketa je uzavřena.

  • 11
  • 9
  • 6
  • 6
  • 5
  • 4
Komentáře