Hulič Musk: Slavný miliardář v přímém přenosu popíjel whisky a koštoval marihuanu

Miliardář Elon Musk upadl v nemilost veřejnosti, když hrdinu nedávné mise na záchranu thajských fotbalistů označil za pedofila, který znásilňuje děti. V pořadu moderátora Joea Rogana, vysílaném online na YouTube, ovšem vypadal, že má svoji zruinovanou pověst na háku. Před zraky statisíců lidí zvesela popíjel whisky a nakonec si zakouřil marihuanu!

Elon Musk, známý vizionář a majitel těžce ztrátové automobilky Tesla, vystoupil jako host v americkém pořadu „The Joe Rogan Experience“. Ten je vysílaný živě na serveru YouTube a sledují ho miliony diváků.

Ve více než dvouhodinovém povídání s moderátorem prozradil Elon Musk řadu informací ze svého soukromí. A evidentně byl i přes události posledních dní hodně dobře naladěn.

V průběhu pořadu tento miliardář, který dříve platil za sympatického chlapíka se silným příběhem o těžkém mládí, nadšeně pocucával skleničku whisky.

Musk si na Whisky zjevně dobře pochutnal.

Musk si na whisky zjevně dobře pochutnal.

Zlatý hřeb ovšem přišel na konci. Moderátor Rogan totiž Muskovi nabídl, že si společně zakouří marihuanu. Ve státě Kalifornia, kde se kontroverzní pořad natáčí, je totiž tato lehká drogy legální.

„Vy si ale nejspíš nedáte kvůli akcionářům, že?“ zarazil se ovšem.

Jenže se spletl. Musk, který podivným chováním za poslední měsíce skutečně sráží cenu akcií svých firem celkem pohotově, se ani trochu nezdráhal.

Se slovy, že o nic nejde a marihuana není trestná, si šéf Tesly s radostí potáhl! A dokonce vypadal, že mu moderátorem ubalený joint chutná.

Musk marihuanu očuchal, jako by snad byl v její konzumaci sběhlý.

Musk marihuanu očuchal, jako by snad byl v její konzumaci zběhlý.

Soudě podle slov, která v pořadu padla, se ale zdá, že se Musk opiátem posilnil spíše už před natáčením. Mluvil v něm totiž o laskavosti.

„Buďte na ostatní milí. Nepředpokládejte o někom dopředu, že je zlý člověk. Je lehké lidi démonizovat,“ prohlásil.

Musk si na marihuaně zjevně pochutnal.

Musk si na marihuaně zjevně pochutnal.

Hodně zvláštní slova z úst člověka, který předevčírem již podruhé zaútočil na potápěče Vernona Unswortha, který se podílel na záchraně dvanácti mladých fotbalistů a jejich trenéra ze zatopené jeskyně v Thajsku. 

V komunikaci s reportéry BuzzFeed News ho nařkl, že je pedofil znásilňující děti, přičemž s jedním dítětem se v minulosti oženil. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:33 5. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  37
 • Trapas
  19
 • Haha
  13
 • Tvl
  13
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat