jít naiDNES.cz

Eliška Kaplický ukázala dceru Johanku ve Varech. Ta je kopií svého slavného otce

Eliška Kaplický ukázala malou dceru Miu Stellu, jejímž otcem je politik Jozef Lucák. Johanku (vpravo) má s architektem Janem Kaplickým. | foto: Herminapress

Vdova po světoznámém architektovi Eliška Kaplický (41) zavítala s partnerem Jozefem Lucákem za kulturou do Karlových Varů a ukázala sedmiměsíční dcerku Miu Stellu. S sebou vzala i desetiletou Johanku, která jako by z oka vypadla svému otci Janu Kaplickému (†71).

Kdysi bývala ozdobou karlovarského filmového festivalu a každoročně předváděla šik modely, které daly vyniknout jejím ženským křivkám. Letos to šlo stranou. Eliška Kaplický se totiž v prosinci stala podruhé maminkou!

Do Varů sice letos přijela, ale s miminkem, dcerou Miou Stellou, kterou má s politikem Jozefem Lucákem.

Eliška na červený koberec vzala také desetiletou Johanku, kterou má s architektem Janem Kaplickým.

Podobu svého slavného otce Johanka rozhodně nezapře. 

Eliška Kaplicky ukázala malou dceru Miu Stellu, jejímž otcem je politik Jozef...

Eliška Kaplický ukázala malou dceru Miu Stellu, jejímž otcem je politik Jozef Lucák. Johanku (vpravo) má s architektem Janem Kaplickým.

Zatímco Eliška Kaplický má kulatý obličej, dcera Johanka ho má protáhlý po tatínkovi. Po něm zdědila i další rysy v obličeji.

Filmová producentka se s Janem Kaplickým, který byl tehdy o čtyřicet let starší, seznámila na přednášce ve Veletržním paláci. 

Dvojice si padla do noty a v roce 2004 spolu natočili biografický snímek Profil, později spolupracovali na dokumentu Olgy Špátové Oko nad Prahou.

V roce 2007 se Eliška stala Kaplického manželkou a o dva roky později se narodila dcera Johanka. V ten samý den architekt Kaplický zemřel na následky srdeční příhody.

Fotogalerie

Komentáře