jít naiDNES.cz

Přítelkyně Noida objevuje společenské akce, premiéra filmu jí nesedla

Nová partnerka Václava Noida Bárty (37) si zřejmě spletla událost, na premiéru filmu Pepa přišla do kina v dlouhé večerní róbě. Méně bývá často více a obzvláště to platí o pozvánce do kina i na následný večírek. Dlouhá večerní by měla zůstávat jen na opravdu okázalé události.

Dress code je pojem, který je pro mnoho lidí stále neobjeveným slovíčkem. Přestože téměř každá pozvánka obsahuje zmínku, jak by člověk měl dorazit oblečen, najdou se tací, co to ignorují. Na premiéře filmu Pepa to byla například partnerka zpěváka Václava Noida Bárty Eliška Grabcová, která do kina na Andělu dorazila na jehlách a v dlouhé večerní.

Mezi ostatními působila přehnaně slavnostně a bohužel až nevkusně. Zatímco její partner oblékl košili a slušnější kalhoty, což bylo k této příležitosti správně, ona na sobě měla šaty s krajkou, dlouhým rukávem a lokny i make-up jako do Obecního domu.

Grabcovou omlouvá fakt, že je v showbyznysu stále ještě nováčkem. Jako partnerka muzikálového zpěváka teprve poznává, jaké to je být středem zájmu a chodit na společenské akce.

Do kina přišla ve večerní róbě.

Do kina přišla ve večerní róbě.

Pro příště bychom jí doporučili, aby sáhla raději po koktejlkách, jsou výborným středem a nikdy neurazí. Přehnaná snaha může být někdy na škodu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:36 11. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Haha
  11
 • Sladký
  9
 • Trapas
  7
 • Cože
  6
 • Tvl
  6
Komentáře