Eliška Bučková si užívá svobodného života: Dojde i na sex na jednu noc?

6. června 2019
Krásná modelka Eliška Bučková (29) je už skoro rok sama, ale o mužskou pozornost se bát nemusí. Její ctitelé jsou jí doslova v patách. Jenže miss se rozhodla užívat si svobodného života plnými doušky a nechce se vázat. Myslí tím užíváním třeba i sex na jednu noc?

Jedna z našich nejkrásnějších modelek Eliška Bučková je po dlouhé době sama bez muže, bez partnera, o něhož by se mohla opřít, přišla i o zázemí, kde se cítila jako doma. 

Ale jestli si myslíte, že teď za každou cenu hledá náhradu za rybáře Jakuba Vágnera, mýlili byste se. I když se zpočátku bála, jak si zvykne na samotu a na to, že nemá někoho vedle sebe, nakonec si sama začala užívat té nabyté svobody.

„Já si užívám, jak to jen jde. Muži mi píšou a zvou mě na kafe, ale já na to nemám čas. Chci teď být sama se sebou, je mi tak vlastně dobře, prostě si užívám,“ smála se Eliška, když jsme s ní natáčeli, jak si na vlastní kůži zkouší práci popeláře. 

Myslí snad tím užíváním třeba sex na jednu noc? Že by neřešila žádné vztahy, lásku, ale jen ukojení svých potřeb?

„Nejsem ten typ, co by si chtěl až takto užívat,“ smála se Eliška, která dřív Expresu prozradila, že začne randit až v září, protože teď je pracovně vytížená.

I na popelářském voze se samozřejmě svezla.

I na popelářském voze se samozřejmě svezla.

Opět pořádá dětský tábor Katlováček, kde se bude starat o malé rybáře. „To mě opravdu baví, sice jsem pak vyřízená, ale ta dětská radost je k nezaplacení,“ uzavřela vyprávění sexy Eliška.

Uvidí se, jak dlouho taková kráska zůstane sama. Vždyť sama přiznává, že se kolem ní točí spousta nápadníků. Ale zatím ji nikdo nezaujal natolik, že by s ním chtěla trávit svůj čas. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:02 pátek 4. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • 21
  • 16
  • 15
  • 13
  • 12
  • 12
Komentáře