jít naiDNES.cz

Mám sníh na botě a už nemůžu! Neuvěřitelně ufňukané video Bučkové a utěšovatelky Vágnera

Eliška Bučková byla během výpravy do Mongolska chvílemi na dně svých sil. | foto: Instagram

Tak tohle si zaslouží pochvalu. Dobrodružná výprava manekýny Bučkové do nelítostné přírody Mongolska pokračuje a ukazuje se, že Eliška nejen že není tak křehká, jak se zdálo, ale že dokáže svým fanouškům odhalit i krutou realitu plnou slz namísto zkreslujících póz. Jakub Vágner odvedl svoji práci na výbornou. Udělá snad z Elišky pravou Amazonku?

Před několika dny odstartovala Eliška Bučková pod vedením svého partnera Jakuba Vágnera expedici do Mongolska, odkud sdílela video ze svého kritického pátého dne, kde se zdá, že se uplakaná modelka doopravdy nachází na pokraji sil. „Už prostě nemůžu,“ sděluje svému partnerovi zoufale.

„Dlouho jsem zvažovala, jestli mám tohle video zveřejnit. Byl to můj nejkritičtější den, mráz střídal hustý déšť se sněhem, byla jsem promáčená, hladová, navíc nám Mongolové v druhém raftu ve velkých peřejích vyklopili tašky, takže všechno náhradní oblečení i jídlo bylo plné vody. Hroudy sněhu se mi lepily na boty a po několika kilometrech pěšky těžkým terénem jsme se nemohli ani ohřát u ohně, neboť všechno dřevo bylo mokré,“ napsala na Instagram novopečená Amazonka Bučková.

Z jejího příspěvku na první pohled dýchá, že atmosféra byla doopravdy napjatá. Fóry i nacvičené pózy šly pro tentokrát stranou. Jen ona, slzavé údolí, Jakub a příroda. Zážitek, na který budou zajisté dlouhá léta vzpomínat.

„Byl to pro mě jeden z nejnáročnějších dnů v životě, ale dnes na to vzpomínám jako na zkušenost, která mě velmi posílila a nesmím opomenout vděčnost a obdiv ke svému partnerovi, který mi byl obrovskou oporou,“ uvedla Bučková závěrem.

Eliška zátěžovou zkoušku nakonec přeci jen zvládla.

Eliška zátěžovou zkoušku nakonec přeci jen zvládla.

Ačkoliv je vidět, že Eliška je v trekingovém světě nováčkem, vypjatou situaci zvládla na výbornou. Co jí také zbývalo...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:06 9. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  61
 • Trapas
  43
 • Tvl
  23
 • Haha
  20
 • Cože
  13
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat