Pondělí 4. března 2024, svátek má Stela

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

  Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky Bučkové (29) a rybáře Jakuba Vágnera (37). Oba o tom zarytě mlčeli, nechtěli se o smutném životním kroku bavit, až se spekulovalo, jestli za tím není někdo třetí. Proč si vlastně po třech letech místo svatby nakonec řekli sbohem? O tom se sexy miss rozpovídala pro Expres.

  Ještě není bývalé královně krásy Elišce Bučkové ani třicet, ale už si v životě prošla doslova peklem. Bojovala s tvrdou výchovou katolické rodiny, chtěla se vyrovnat topmodelkám a málem se utrápila hlady, s muži to také neměla lehké.

  Ze všeho se dokázala sama vyhrabat, rány od života brala jako lekce, z nichž se chce poučit. Hubnout už naštěstí nehodlá, s rodiči má skvělý vztah, jen s těmi muži to ale stále pokulhává. Stále je její rozchod s Jakubem Vágnerem dost bolestivý. Co vlastně bylo příčinou jejich rozchodu?

  „Když ti dva zjistí z rozumového hlediska, že jim to spolu nefunguje a že každý má jinou představu o životě, tak se domluví, že spolu nebudou. Je to lepší ukončit dřív, než aby se začali nesnášet. Vždycky se mi to podařilo ukončit v okamžiku, kdy jsme se ještě měli rádi, ale věděli jsme to, že to prostě nebude fungovat. Proto můžeme pokračovat jako přátelé,“ rozpovídala se Eliška pro Expres.

  Rozešla se tedy modelka s neposedným rybářem? „My jsme to tak měli oba. Nemůžu říct, že jsem se s ním rozešla já, my jsme si jednoho krásného dne řekli, že to prostě nepůjde, že každý máme jinou představu a jiné životní tempo a jiné priority, takže to nebude fungovat,“ pokračovala modelka dál.

  Bolelo to modelku o to víc, že s ním plánovala svatbu a rodinu? „Já jsem si to představovala s každým partnerem. Já to mám tak, že se zamiluju a samozřejmě už ho vidím u oltáře, jak chová naše děti, takže já jsem to měla vždycky takhle,“ řekla se smíchem miss.

  Ale nebylo právě příčinou rozchodu to, že už modelka začala toužit po dítěti? „U nás to bylo spíše o čase. Já jsem posledních pár měsíců trávila tak, že jsem na Kubu čekala, protože Kuba má hodně projektů v plánu, chce toho ještě spoustu dokázat, hlavně ta jeho rybářská vášeň je prostě rybářská vášeň. Já jsem mu to chtěla dopřát, protože jsem viděla, že je v tom šťastný. Nechtěla jsem mu v tom bránit. Na druhou stranu on viděl, jak já v tom nejsem šťastná, že pořád čekám. Já samozřejmě měla svou práci, ale chcete ten večer trávit s partnerem, což u nás mnohdy nebylo,“ dodala krásná Eliška.

  A jak to mezi sebou mají, když se od něj odstěhovala a začala nový život v Praze? Pořád spolu musí komunikovat kvůli táboru Katlováček, který spolu každý rok vedou. Nebo se snad jejich cesty naplno rozešly?

  „Naše vztahy jsou na přátelské úrovni, já ani ty situace, kdy se dva lidi rozejdou ve špatném, nemůžou se na sebe ani podívat, neznám. Já to tak měla vždycky. Já dodneška s Vaškem Noidem Bártou spolupracuju na pěveckých projektech. S Kubou Malinou se potkáváme, když jedu za jeho rodiči, protože s nimi vycházím, mám je moc ráda. Nemám problém s ním jít na kafe, stejně jako s Kubou Vágnerem nemám problém spolupracovat,“ uzavřela modelka vyprávění o partnerském životě.

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 16:59 neděle 16. června 2019. Anketa je uzavřena.

  • Super
   136
  • Haha
   37
  • Trapas
   28
  • Cože
   18
  • Tvl
   17
  • Sladký
   16
  Vybrali jsme pro vás

  První termální bazén u Prahy

  Komerční sdělení V Senohrabech u Prahy se rozšířil saunový svět o unikátní termální bazén, moderní ceremoniální saunu pro 150 osob a...

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...