Jak se po rozchodu znovu nadechnout? Tady jsou tipy Elišky Bučkové!

27. září

Eliška Bučková po rozchodu s Jakubem Vágnerem nesedí doma a nebrečí do polštáře. | foto: Koláž Expres.cz

Modelka Eliška Bučková (29) po boku Jakuba Vágnera (36) strávila nezapomenutelné téměř tři roky, dál ale společně životem nepůjdou. Spojuje je však pár projektů, o které nechtějí přijít, a tak se budou setkávat i v budoucnu. Bez životního partnera kráska rozhodně nesmutní a nebrečí doma do polštáře. Naopak, má hned celý seznam věcí, které by teď ráda dohnala.

Chvíle strávené s kamarádkami, výlety i nakupování. To jsou okamžiky, kterých se Eliška Bučková v posledních letech dobrovolně téměř vzdala. „Přišla jsem na to, že mi vůbec nechybí. Přátelé a kamarádi samozřejmě ano, to bych si vymýšlela. Vídám se s nimi stále, i když méně. Třeba večírky a nakupování, ty jsem oželela celkem bez problémů,“ tvrdila v době vztahu s Jakubem Vágnerem.

Soudě dle absolvovaných expedicí na místa vpravdě dobrodružná tomu člověk rád věřil. Kráska si navíc rychle našla zábavu i u jezera Katlov, kde s Vágnerem žila. Malebné, ale docela odlehlé místo sto kilometrů od Prahy začala mít ráda i díky tomu, že byla u zrodu velmi úspěšného projektu.

Spojila příjemné s užitečným a přišla s nápadem uspořádat dětský tábor. Katlováček, který spojuje zájem o přírodu s rybařením, byl trefou do černého. Svědčí o tom i vyprodané termíny a Eliška, která sice na konci turnusů padala na ústa únavou, byla ale navýsost šťastná, že se jejímu „dítěti“ daří. Pochází z početné rodiny, dětmi je obklopená celý život a má k nim velmi vřelý vztah. Skvěle tak zúročila zkušenosti. Dobře ví, jak na ně, jak děti zaujmout, odměnit i nasměrovat malé svěřence tím správným směrem.

„Výlet do Drážďan si užívám na maximum. Jsem tady poprvé a rozhodně ne naposled! Krásnou sobotu všem!“ popřála o víkendu Eliška, která si s kamarádkou Katkou Průšovou vyrazila do Drážďan, kde došlo na procházky městem i „povinné“ nákupy.

Dohánění restů, v tomto případě velmi příjemných, si Bučková náležitě užívá. S Terezou Fajksovou se tak radovala ze šťastné novinky, že s přítelem Lubošem čekají první přírůstek do rodiny.

Fakt, že v jejím případě zatím osud zamíchal kartami jinak, bere modelka s nadhledem. S Vágnerem se navíc rozešli jako dobří přátelé, a tak se do budoucna budou potkávat i dál. „Katlováček budu dělat na Katlově dál, těším se na to. Není důvod končit všechny ty krásné projekty nebo ukončovat práci s Kubou. My jsme se opravdu rozešli jako přátelé, to není fráze,“ ubezpečila Eliška.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Komentáře