jít naiDNES.cz

Láska i po 40 letech: Nádherná Balzerová vyvedla manžela do společnosti

„Až navěky“ se dnes v manželství moc nenosí. Lidé se berou, stráví spolu několik let a zase se rozvádějí. To však není případ Elišky Balzerové. Ta je vdaná za Jana Balzera více než 40 let. Před pár dny ho vyvedla do společnosti a zdá se, že všechno klape, jak má.

Generace našich maminek a především babiček musely sice brát mnohem více ohledy na společenské konvence, jejich vztahy však přetrvávají často dodnes. 

A právě manželství hereček jako Jana Preissová, vdova po Janu Třískovi Karla Chadimová nebo Eliška Balzerová patří k těm nejstabilnějším v českém showbyznysu.

Eliška Balzerová (68) vyvedla ve čtvrtek do společnosti svého manžela, producenta Jana Balzera (76), s kterým se seznámila počátkem 70. let. V roce 1974 se vzali. 

O dva roky později porodila syna Jana, který je farmaceut, a v roce 1983 dceru Adélu. Ta pracuje jako divadelní dramaturgyně. 

Než však herečka Balzera poznala, žila divokým způsobem života. „Prostě jsme si jako studentky urvaly z večírku nějakého hezkého kluka – a hotovo,“ svěřila se před několika lety se svou minulostí. 

Jan a Eliška Balzerovi jsou svoji od roku 1974.

Jan a Eliška Balzerovi jsou svoji od roku 1974.

Jak však sama říká, pak potkala toho pravého: „Můj muž mě hodně ovlivnil. Já jsem byla taková zarputilá moravská palice a on mě naučil dívat se na věci s nadhledem a humorem. Zasmát se sám sobě je někdy nejlepší řešení. Mám prostě štěstí, že mám vedle sebe celý život chlapa, který si ví rady.“

A hereččina slova dochází i po letech naplnění. S manželem jsou často viděni, jak vyráží na nejrůznější akce, vodí se za ruce a stále se chovají jako dvě hrdličky. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:20 4. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  192
 • Sladký
  21
 • Trapas
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  6
 • Tvl
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat