Recept na šťastné manželství podle Elišky Balzerové: Všechno musíte stihnout v mládí

Jan a Eliška Balzerovi jsou svoji od roku 1974. | foto: Profimedia.cz

Mezi nejstabilnější manželství v českém showbyznysu bezesporu patří vztah Elišky Balzerové (69) a filmového producenta Jana Balzera (78). Ale ani oni nemají svou lásku zadarmo, vlastně se k tomu herečka musela dopracovat. V mládí totiž nebyla zrovna žádná světice.

Krásná herečka Eliška Balzerová by mohla pořádat přednášky o šťastném životě vedle osudového muže. Sama totiž prince na bílém koni poznala před pětačtyřiceti lety a je s ním dodnes. I když se to v našem showbyznysu moc nenosí.

Ale sympatická umělkyně je pyšná na to, že je výjimka, co potvrzuje pravidlo. Nechápe kolegyně, které jsou několikrát rozvedené a stále nemohou najít toho pravého. Ona svou největší výhodu vidí především v tom, že se pořádně vybouřila v mládí. To šla z náruče do náruče.

„Prostě jsme si jako studentky urvaly z večírku nějakého hezkého kluka a hotovo,“ řekla odvážně v magazínu DNES Balzerová. Dokonce měla udržovat i dva vztahy najednou, byla trošku přelétavá. Ale na druhou stranu přiznává, že vlastně dodnes je se všemi milenci kamarádka.

Asi tím, že si vše užila pořádně v mládí, je teď vděčná za ten klidný přístav, který prožívá s milovaným manželem. Ten je pro nestárnoucí Elišku tou největší oporou.

Jak si ale dokáže udržet tak pevný vztah? „Teď je pro mě důležitější, když si můžeme promluvit třeba o tom, jak se doba mění a jak máme pocit, že do ní už nepatříme. Že se třeba v půlce večera rozhodneme pro její bojkot, vypneme počítače a odejdeme někam na ‚skelničku‘, jak my říkáme,“ rozpovídala se herečka v Instinktu.

Oba by mohli vyučovat, jak vypadat šťastně i po pětačtyřiceti letech manželství. Chodí jako zamilovaní puberťáci, drží se za ruce, pusinkují se a šeptají si do ouška. Kolegové by si z nich měli vzít příklad.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 30. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  42
 • Haha
  10
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Trapas
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat