Podivný vztah Jana Antonína Duchoslava: Máme pravidla rozešlých párů

17. února 2017
I když byl legendární Viki Cabadaj jednu dobu považován díky své roli ve filmu Sněženky a machři za alfasamce, sám se za něj nepokládá. Ovšem poté, co nám popsal svou současnou milostnou situaci, je těžko uvěřit, že není osudový muž, se svou o 23 let mladší expřítelkyní totiž má prapodivný vztah!

Dali se dohromady po měsíční známosti, podle toho také jejich vztah dopadl. Herec Antonín Duchoslav se před časem s krásnou Šárkou rozešel, vídat se ale nepřestali. Ovšem scházejí se za velmi podivných pravidel.

My máme takovou takzvanou smlouvu rozešlých párů a pravidla, jak se spolu můžeme stýkat a jak často,“ sdělil Expresu Duchoslav, který se se Šárkou dal dohromady poté, co se po šestiletém manželství rozvedl s právničkou Klárou Stibůrkovou.

Se Šárkou se ale i po rozchodu nejedná o kyselé hrozny. „Občas spolu vyrazíme do společnosti, občas vyrazíme spolu sami dva do kina. To je ale zatím vše. Můžeme se vídat i s jinými lidmi,“ vysvětluje Duchoslav na křtu knížky svého kamaráda Miloše Mareše, kam ovšem dorazil bez ní.

Přitom na premiéru muzikálu Ples upírů, která se konala v neděli, ho Šárka doprovázela, uvidíme tedy, jak dlouho tento prapodivný vztah Duchoslavovi a jeho mladé exmilence vydrží.

A jak se k němu zejména postaví jejich budoucí potenciální partneři. To bude podle nás překvapení i pro ně.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:47 sobota 17. června 2017. Anketa je uzavřena.

  • 12
  • 10
  • 9
  • 9
  • 8
  • 7
Komentáře