jít naiDNES.cz

Trapné starosti Dominiky Myslivcové: Na Facebooku se radí o svých silikonech

Dominika Myslivcová si stěžuje na velikost svých vnad. | foto: Filip Matušínský

Potřebovala-li zvednout sebevědomí a slyšet od svých fanoušků, jak je dokonalá, moc se jí to nepovedlo. Dominika Myslivcová totiž položila svým fanouškům dotaz, zda si má zvětšit prsa, nebo ne. Místo rad se dočkala kritiky.

Je Dominika Myslivcová opravdu tak jednoduchá, nebo to jenom hraje? Profesionální blogerka s cílovou skupinou deset až třináct let si totiž na svém instagramovém účtu povzdechla, že uvažuje o nových vnadách. A pokud očekávala, že ji budou její sledovatelé přemlouvat, aby to nedělala, protože je dokonalá, nestalo se tak.

Mám velké dilema a potřebuji znát názory Vás VŠECH. Dopoledne jsem byla na kafe s kámoškou, která jde na nové silikony. Je to už třetí kámoška, která mi to oznámila v posledních dvou měsících. A tak si říkám, jestli nejsem out a neměla bych jít s dobou a také si je nechat udělat. Přece jen i v našem českém hvězdném rybníčku holek bez umělých vnad moc nenajdeme,“ povzdechla si Myslivcová s tím, že ji opravdu zajímá, jak to vnímají její fanoušci. Jí se prý zdá, že má malá prsa a neví, co s tím.

Pokud v tuto chvíli očekávala, že ji začnou všichni do jednoho vychvalovat a přemlouvat, že je dokonalá a neměla by nechat do sebe řezat, spletla se. Lidé jí totiž dali její možnou hranou tupost pořádně sežrat.

Zase potřebuješ vychválit do nebes? Myslím si, že kdybys nebyla spokojená, neukazuješ je pořád,“ prokoukl Myslivcovou hned jeden z jejich sledovatelů. A nebyl sám. Její jmenovkyni Dominiky slova rozesmála. „Jak jsi hezká, tak moc inteligentní nejsi. Nevím, jestli to děláš nebo ne, ale prosím tě, jsi vzor třináctiletých holek a napíšeš, že máš malá prsa. Pak se nemůžeme divit, že si každý druhá nechává dělat umělá. Asi jsi ještě neviděla malá prsa,“ napsala jí.

Kritikou nešetřila ani Bára Dušáková, podle které Dominice do úplné umělosti chybí už jenom silikony.

A rozhodně ji nepotěší ani komentář Jakuba Mareše. „Máš malé a hnusné ko*y, rozhodně silikony, nic jiného ti nepomůže,“ napsal jí.

Pokud tak Dominika chtěla zvednout sebevědomí, moc se jí to nepovedlo. Reakce jejich fanoušků měla spíš opačný efekt. Ale jak známe Dominiku, určitě ji to nepoloží. Přece jenom je za ty roky na scéně na negativní komentáře zvyklá. Vždyť skoro žádné jiné nemá. Hlavně, že je sledovanost.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:43 2. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  42
 • Haha
  19
 • Cože
  12
 • Sladký
  12
 • Super
  11
 • Tvl
  11
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat