Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Alagia brání svou beauty značku po vzoru Kočendové: Od fanoušků sklidila výsměch!

  Dominique Alagia a Natálie Kočendová vydaly podobné vyjádření ke svým značkám. | foto: Instagram

  Natálie Kočendová (24) vydala první vyjádření ke své značce NK, která má být překupována z čínského internetového e-shopu. Známá modelka a influencerka však není jediná, kdo začal bránit původ svých produktů. Podobnému nařčení má prý čelit také mladičká Dominique Alagia (18), která má rovněž svoji značku Alagia beauty. Mnoho fanoušků si ale myslí, že se jen opičí po Kočendové.

  Hvězda reality show Love Island Natálie Kočendová (24) se poprvé vyjádřila ke skandálnímu obvinění z toho, že její kosmetická značka NK má být překupována z Číny s tím, že se na jednotlivých produktech pouze přelepí logo.

  Na stránkách čínského e-shopu Alibaba jsou totiž v prodeji produkty, které vypadají naprosto stejně. Této skutečnosti si všimla nejen Nela Slováková, ale především také kosmetická poradkyně Kateřina Routová.

  „Nikdy jsem netvrdila, že jsem česká výroba. Obchodního dodavatele mám z Evropy a nepřišlo mi jako zásadní problém, že má výrobu v Číně. Za kvalitou si stojím, sama je (produkty) používám. Nikdy bych nedala do prodeje něco, za čím bych si nestála. Nikdy jsem vám nelhala, nikdy jsem nepřelepovala produkty,“ bránila se Kočendová a celou kauzu označila za kyberšikanu, za níž stojí Slováková.

  „Vyrábět kosmetiku v Číně a vydělávat na strachu lidí v covidu je extrémní rozdíl. Já mám všechny dokumenty v pořádku,“ nebrala si servítky na adresu brněnské influencerky a podnikatelky, která během covidu kšeftovala s rouškami se stříbrem.

  Zkopírovala Alagia Kočendovou?

  Její poměrně drsná obrana však sklidila lavinu kritiky, blondýnka si proto raději vypnula komentáře. Kdo se ale jejími slovy zřejmě inspiroval, byla další známá influencerka Dominique Alagia (18), která nedávno uvedla na trh svoji značku Alagia beauty.

  „Všechny produkty, které máme, jsou vyrobené v České republice. Každý z produktů má jasný původ a mám k tomu i dokumentaci. Chci podporovat lokální výrobu a chci mít produkty opravdu kvalitní. Každý, kdo říká a i dle zpráv, které mi přišly, že jsou moje produkty z Alibabi nebo Číny, tak vám to tímto vyvracím, jelikož to absolutně není pravda a nic takového bych nedopustila,“ uvedla s tím, že produkty testovala několik měsíců, aby opravdu byla spokojená s jejich kvalitou.

  Fanoušky svými slovy ale příliš neohromila, naopak si z ní v komentářích utahují. „Tohle je úplně přesné video, co natočila Kočendová,“ všimla si jedna ze sledujících. „Kočendová number 2,“ napsalo hned několik lidí. „Vám píše s Kočendovou texty stejný člověk, ne,“ smál se další fanoušek.

  Alagia však na rozdíl od Kočendové komentáře nevypnula. Alespoň prozatím ne...

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...