jít naiDNES.cz

Opustí ji movití sponzoři? Barbie Myslivcová nezastavitelně kyne!

Dominika Myslivcová zatahovala, seč mohla, ale nebylo jí to nic platné. | foto: Instagram Dominiky Myslivcové

Nejslavnější česká Barbie se mění před očima. Dominice Myslivcové narostla madla lásky. Proměny, kterou odhalil snímek v plavkách, si všimli i někteří její fanoušci.

Dominika Myslivcová s ani ne 170 centimetry rozhodně nepatří mezi nejvyšší známé osobnosti českého showbyznysu. I proto je na ní každé kilo znát. Její nadváhu odhalil snímek z Asie, kde momentálně tráví volné chvíle, jichž má jako známá zlatokopka přehršle.

Dominika totiž na obhajobu své postavy zveřejnila snímek z thajské pláže, který má dokazovat, že je hubená jako proutek, dočkala se ale opačného efektu. Ačkoliv se snažila své bříško zatahovat, faldíky neskryla.

„Takhle vypadám, když zatáhnu vší silou svoje těhotenský břicho. Jako důkaz by to příště chtělo větší přirozenost,“ rýpla si dáma pod nickem a.kudrnova. Podobných komentářů jsou pod fotkami sexy blondýnky desítky, možná i stovky.

„Měla by ses stydět za to, jak jdeš s každým za peníze. Viděla jsem tě na výstavě v Letňanech a musím říct, že tvoje máma je mnohem hubenější než ty a vypadá jako tvoje mladší sestra. Tak si to s těmi dědky užij a zkus se nepozvracet. Jsi fakt velká frajerka a vzor všech malých holčiček,“ napsala další její sledovatelka.

Její tloušťka ale není jediný důvod, proč se do Myslivcové fanoušci pouštějí. Ty zvedl ze židle snímek, na němž seděla na osedlaném slonovi. Z jejich reakcí by jeden mohl mít dojem, že v Thajsku spáchala hrdelní zločin.

„Ty to máš v té hlavě fakt vykrákané. Přesně kvůli lidem jako ty tam tohle nezruší, protože každý cent se počítá. Začni už používat mozek a svou platformu k něčemu užitečnému místo promování sra..k a týrání zvířat,“ rozčiloval se třeba nick adela.sedlacek. Podle jiných je Myslivcová bytostně odporná.

Nutno ale říct, že si Myslivcová nejen ze svých madel lásky, ale ani z hejtrů nic nedělá.

„Je možné, že jsem přibrala, nevážím se, tak nevím. Ale prostě mi fakt chutná,“ sdělila Myslivcová, která je aktuálně v Singapuru a trápí ji jenom to, aby vždy měla po svém boku někoho, kdo bude její luxusní životní styl financovat.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:01 neděle 18. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  32
 • Super
  24
 • Tvl
  17
 • Haha
  15
 • Sladký
  13
 • Cože
  12
Komentáře