jít naiDNES.cz

Dominika Myslivcová: Kvůli videu prohrála podivnou sázku

Dominika Myslivcová kývla na sázku, kterou nejspíš prohraje. | foto: Filip Matušínský

Blogerka Dominika Myslivcová s největší pravděpodobnosti přijde o tisíce. A může za to její příliš vysoké sebevědomí. Přestože byla sázka dopředu prohraná, nedalo jí to a vsadila se o peníze, které nyní bude muset vyplatit.

Přes 54 milionů zhlédnutí její cover verze hitu Sou a Barbie girl. Tak to je důvod, proč si Dominika Myslivcová myslí, že je královnou českých youtuběři. Tudíž, když před několika týdny vypustila do světa svůj nový videoklip Bez tebe, nedalo jí to a s jednou ze svých kamarádek se vsadila o tři tisíce korun, že bude mít do 1. června přes 350 tisíc zhlédnutí.

I když se hodně přiblížila, prohra je více než jistá. K dnešnímu dní jí totiž chybí přibližně 25 tisíc, což je v Česku pro mnoho youtuberů nedosažitelné číslo dokonce i za celou existenci videa.

A Myslivcovou nezachránil ani její mazaný plán, když se rozhodla, že odmění raději deset svých fanoušků náušnicemi ze své kolekce, než aby musela vyplatit vlastní kamarádku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:25 28. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  22
 • Tvl
  22
 • Trapas
  20
 • Sladký
  11
 • Super
  8
 • Cože
  7
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře