jít naiDNES.cz

Kam zmizelo prasátko Louis? Myslivcová se zase mazlí s čivavou!

Vyměnila prasátko zase za čivavu? Kam zmizel čuník Louis? | foto: Archív Dominiky Myslivcové

Uplynulo jenom několik málo dní od té doby, co se Dominika Myslivcová pochlubila novým přírůstkem do své domácnosti. A z mini prasátka Louise měla takovou radost, že s ní spalo i v postýlce. Dneska je ale vše jinak. Místo roztomilého vepře se Dominika zase mazlí s čivavou. Kam zmizel Louis?

Je jí sice teprve čtyřiadvacet let, dlouhých třináct let je ale už slavná. Dominika Myslivcová se proslavila již ve svých jedenácti letech, a to díky svému blogu Didlinka-d.

Od té doby si šla tvrdě za slávou a stala se nejznámější českou Barbie. A to i díky svému provokativnímu chování. I to bylo nejspíše jedním z důvodů, proč se v pouhých šestnácti letech stala nejmladším hostem Show Jana Krause.

Když si tedy Myslivcová před časem pořídila prasátko Louise, nikdo se moc nedivil. Překvapení ale bylo, když malý vepřík z jejího života zcela zmizel.

„Mini prasátka se mi líbila vždy, ale nebylo to mé rozhodnutí. Dostala jsem ho jako dárek. Louis je neskutečně roztomilý, vůbec nesmrdí, jak si všichni myslí, a je inteligentnější než pes. Na své jméno reagoval asi po půl hodině, hned jsem si ho zamilovala. Jen je problém, že jsem dost časově vytížená a nemůžu být s Louisem nonstop doma. Prasátka jsou na svých páníčcích moc závislá, proto je momentálně Louis u mé tety, která má velkou zahradu. Já za ním kdykoliv můžu přijet,“ svěřila se nám Myslivcová.

Nebylo ale tím pravým důvodem, že se prasátko k beauty blogerce moc nehodilo? „Myslím si, že je jen moje věc, jestli mám doma prase, psa, nebo koně,“ sdělila nám Dominika, která se o víkendu na veletrhu krásy Interbeauty Prague objevila s čivavou v náručí, což se k růžové blogerce bezesporu hodí víc.

Je jenom otázkou času, kdy Dominika přijde s dalším nápadem, jak na sebe upoutat větší pozornost. My se můžeme jenom nechat překvapit, co to bude. Nám se ale svěřila, že jejím snem je vlastní edice barbín. Tak se snad najde sponzor, který jí ho splní.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:35 18. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  14
 • Super
  8
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
 • Haha
  4
 • Tvl
  4
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře