jít naiDNES.cz

Glosa: Tvář kampaně HateFree kandiduje za islamofoby. Bylo na ni dobroty až příliš?

HateFree se jejich ovečka vytratila ze stáda. Dominika Myslivcová místo propagování islámu po vzoru HateFree začala proti tomuto náboženství bojovat. | foto: HateFree

Dominika Myslivcová je růžová slečna, která se proslavila svými videi, jak si vybarvit pudrem větší prsa nebo jak obléct svou čivavu podle poslední módy. Má obdivovatele z řad puberťaček, dospělí se zase baví na její účet, proto se stala jednou z tváří kampaně HateFree Culture proti nenávisti. Teď kandiduje za stranu Úsvit a Blok proti islamizaci. Touché!

Dominice Myslivcové je 21 let, má pocit, že je přínosem pro společnost a tyto dvě zásadní kombinace ji dovedly až k tomu, že se rozhodla kandidovat v krajských volbách.

Budiž, každý, nechť se realizuje podle svého uvážení, přejeme Dominice hodně štěstí ve všem, co si v životě zamane.

Že se růžová barbína dostane do politiky, o tom ale ve skutečnosti silně pochybujeme, je v tom jen další záměr, jak se zviditelnit a nechat o sobě psát články, jelikož když se o vás nemluví, jako byste nebyli.

Myslivcová svoje selfpromo zkouší jakkoliv. Lascivními polonahými fotkami, tragickými, opravdu tragickými songy a v poslední řadě svou volební kampaní. Tou je videoklip s názvem Změny my tu nechcem, kde Dominika mluví „za všechny ženy“ (mě osobně nechť vynechá) a vybízí k notě nesnášenlivosti vůči... komu vlastně? Sama neví, nemluví totiž konkrétně, jen se obává o budoucnost českých žen a českých dětí, které by měly podlehnout jakési islamizaci a zahalování.

Kouzelné na celé této mizerné a prvoplánové agitce je fakt, že Myslivcová je jednou z tváří kampaně HateFree Culture s názvem Jsme v tom společně (proti nenávisti), ale nyní kandiduje za stranu Úsvit a Blok proti islamizaci, tedy naprostý protipól toho, proti čemu Myslivcová za HateFree vystupovala.

Jestli tedy hledáte důvod, proč jí svůj hlas nedávat a její písničkové agitce nevěnovat žádnou pozornost, máte ho přímo pod nosem.

Od extrému do extrému, to vše jen pro vlastní zviditelnění, kterému ještě ke všemu nejspíš velí někdo v pozadí a řídí její kroky. Jak jsme řekli, přejeme Dominice hodně zdaru ve všem, co dělá. Snad jí to všichni HateFree lidičky jednou odpustí.

Budou muset. Mají to v popisu práce.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:30 středa 7. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  82
 • Trapas
  52
 • Super
  36
 • Sladký
  19
 • Tvl
  19
 • Cože
  14
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře