jít naiDNES.cz

Provokující blogerka Myslivcová nezná hranic: Domů si nastěhuje prase!

Dominika už neví, co by si ještě pořídila. | foto: Profimedia.cz

Známá blogerka a provokatérka Dominika Myslivcová (24) už neví, co samou nudou dělat. Vždycky si potrpěla na to být odlišná, mít jiné oblečení, jiné auto, ale kam až to povede? Proč by si měla pořizovat čivavy po vzoru barbie, když je to dávno passé? Bude bydlet s prasetem!

Sexy Dominika touží po tom, aby vybočovala z davu. Ukazuje všem, v jakém luxusním bytě žije, v jakém drahém autě jezdí a jakou předraženou kosmetiku používá. Ale vypadá to, že takové věci už prostě netáhnou.

Instagram je přehlcený holkami, které se trumfují v tom, která si žije v lepším blahobytu a kde všude nakupuje. Už to chtělo nějakou změnu, čím se chlubit na sociálních sítích, aby se fanoušci nenudili a dál přibývali.

Teď na to Dominika kápla. Vydupala si opravdu dost neobvyklého spolubydlícího. Teda měla ho spíš dostat, ale už déle mluvila o tom, že by si ho přála. A budete se divit, kdo to je – miniprasátko!

„Dostala jsem nejkrásnější, nejoriginálnější dáreček. Malinkého Louise. Jen si musím na něj ještě pár dní počkat, protože je to ještě mimi a potřebuje mateřské mlíčko... Ale je taak úžasný, už teď ho miluji,“ pochlubila se Dominika.

Dominika dostala k narozeninám mini prasátko.

Dominika dostala k narozeninám miniprasátko.

Ta už si představuje, jak ho bude doma rozmazlovat, koupí mu různé oblečky, bude s ní chodit ven buď v kabelce, nebo na vodítku. Ale aby se za pár měsíců nedivila. Z takových miniprasátek se může vyklubat i čuník, co váží i 120 kilo!

„Snad mi z něj nevyroste obrovský čuník,“ posteskla si blogerka, která si uvědomuje, že se z rozkošného prasátka může stát opravdu prase, které na okrasu skutečně nebude.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 14. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  30
 • Trapas
  26
 • Sladký
  14
 • Super
  12
 • Cože
  8
 • Tvl
  7
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat