Pátek 14. června 2024, svátek má Roland
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vyhrocený rozchod Mesarošové: Expartner chce zpět televizi, kterou koupil synovi, tvrdí modelka

  Koncem března přišla jako zpráva z čistého nebe, že se Dominika Mesarošová (38) rozešla s Tomášem Novotným, s nímž má pětiletého syna Eliána. Jejich vztah přitom ještě nedávno vypadal jako naprosto harmonický. V poslední době ale začaly vyplouvat na povrch informace, že Novotný měl modelku podvádět, údajně i s jejími kamarádkami. Podle informací Expresu se mezi Tomášem a Dominikou chystá drsná soudní válka ohledně péče o syna Eliána. Mesarošová nyní zveřejnila dokument, v němž právnička Novotného žádá o vrácení movitých věcí. Jednou z nich je televizor, který podle Dominiky Novotný nedávno věnoval synovi do pokojíčku!

  Důvěryhodný zdroj Expresu, který si nepřál být jmenován, nás informoval, že vztahy Dominiky Mesarošové a Tomáše Novotného jsou po jejich nedávném rozchodu slušně řečeno velmi napjaté.

  „Vypadá to na drsnou rozchodovou válku. Bitva mezi nimi se vyostřuje a brzy pravděpodobně skončí u soudu,“ sdělil náš informátor.

  Zprávy o drsném rozchodu potvrzuje příspěvek na Instagramu Dominiky Mesarošové. Modelka ve stories totiž sdílela oficiální dokument od právničky expartnera Tomáše Novotného. „Přišel mi požadavek o vrácení darované televize synovi do pokojíčku,“ píše Dominika u příspěvku.

  Dominika Mesarošová sdílela dokument, který jí poslala právnička Tomáše Novotného.

  V dokumentu, který Mesarošová sdílela, je modelka vyzvána k tomu, aby veškeré movité věci vrátila do rukou Novotného do 15 dnů. Kromě televize Samsung, kterou měl Novotný zakoupit v roce 2022, jde také o cestovní pas či tiskárnu zakoupenou v roce 2019.

  „Pokud byste mu tyto věci nepřipravila k převzetí a nevydala, budu nucena podat žalobu,“ stojí v dopise, který Mesarošová na Instagramu zveřejnila.

  Redakce Expresu Dominiku Mesarošovou kontaktovala, sexy modelka se nám k celé věci stručně vyjádřila. „Jsem ve fázi, kdy nemůžu být více konkrétní, než na sociálních sítí. Máme nařízené soudní stání a nevím, co se bude dít. Zatím mi přišlo tohle, že mám vrátit a je tam zmíněná žaloba. Nechám se překvapit, radši bych se ale překvapovala mile. Je to každopádně bizarní,“ řekla nám Dominika.

  Hello monday, říká k této momentce Dominika Mesarošová. A jak zdravíte pondělí...

  Mesarošová rozchod s Novotným nějakou dobu tajila. Už loni se modelka odstěhovala se synem Eliánem zpátky do Prahy a spekulovalo se, že pár prochází krizí. Blondýnka tehdy zapírala a obrážela společenské akce sama. Letos v březnu ale webu Super.cz potvrdila, že je velké lásky konec.

  „Je to tak, bohužel se naše cesty rozešly,“ řekla pro zmiňovaný web sexbomba, která má s Novotným pětiletého syna Eliána.

  Důvodem rozchodu měla být nevěra ze strany Novotného. Tomáš měl údajně vypisovat Dominičiným kamarádkám a přemlouvat je, aby s ním vyrazily na večeři anebo s ním šly „sexovat.“

  Redakci Expresu se před časem podařilo získat i soukromé konverzace, které Tomáš s ženami vedl. V rámci některých posílal ženám i svoje odhalené snímky, třeba v boxerkách od Armaniho. Mesarošová Blesku potvrdila, že k nevěrám ve vztahu docházelo, podle ní jich bylo více.

  Fotogalerie

  Chantal Poullain na křtu nové knihy Chantal: Život na kolotoči