Dominika Horáková po bitvě v Clashi: Skončila v nemocnici a čekají ji vyšetření

  16:30
Tvrdý úder Osladiové na tvář Horákové v Brně na galavečeru Clash 15

Tvrdý úder Osladiové na tvář Horákové v Brně na galavečeru Clash 15 | foto: instagram Expres.cz

Dominika Horáková po souboji s Terezou Osladilovou na galavečeru Clash 15 v sobotu 7. února v Brně skončila v nemocnici. Fanoušci řeší jediné, šlo o herecký výkon, nebo o skutečné zranění?

Zápas Dominiky Horákové a Terezy Osladilové patřil k těm nejsledovanějším brněnského galavečera. Reakce vyvolaly především tvrdé údery. Zatímco část diváků spekulovala o tom, že se z Dominičiny strany jedná jen o přehnané divadlo, krátce po zápase skončila na jednotce intenzivní péče v brněnské nemocnici.

Před zápasem padla dohoda, že budou povoleny i lokty a kolena, což mohlo ovlivnit celý zápas. Ze strany rozhodčích ale bylo rozhodnuto, že nedošlo k pochybení. Výsledek ukazuje na to, že Dominika na takto nastavený a extrémně tvrdý zápas nebyla dostatečně připravená.

Podle jejích slov mělo hned v úvodu dojít k tvrdému faulu, kdy dostala koleno přímo do obličeje, což podle ní způsobilo otřes mozku. „Od té chvíle si skoro nic nepamatuju,“ popsala Horáková.

Během hospitalizace zjistila, že má těžký otřes mozku a ztrátu citu v nohou. Lékaři ji zatím drží pod dohledem na JIP a dnes ji čekají další vyšetření, včetně magnetické rezonance kvůli podezření na poranění míchy.

Horáková popsala, že během zápasu zaznamenala nějaké fauly v podobě tahání za vlasy, údery kolenem a prst do oka. Faktem je, že obě zápasnice, Horáková i Osladilová, jsou amatérky. „S tím se musí počítat. Nikdo nešel ublížit schválně,“ dodala Dominika.

Podle Dominiky se jí soupeřka po zápase osobně neozvala, přestože na veřejnosti vystupovala tak, jako by ji celá situace mrzela. Právě to Dominiku zasáhlo nejvíc, jelikož čekala omluvu a zájem o zdravotní stav. Zklamalo ji, že Tereza Osladilová na sociálních sítích reagovala jinak.

„Nelíbí se mi, že lajkuje komentáře mířené proti mně,“ říká zklamaná Dominika.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu