Pondělí 30. března 2020, svátek má Arnošt
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Gottovi fanoušci se zlobí na Dominiku za tiskovku u koše: Děláte tím cirkusem tátovi ostudu

  Dominika Gottová svým nečekaným a nicneříkajícím prohlášením rozdělila národ na dva tábory. Jedni Dominiku chápou a přejí jí klidný nový život. Nutno ale říct, že ti jsou v menšině. Mezi fanoušky Karla Gotta převládá názor, že svému otci dělají s manželem ostudu.

  Pokud si Dominika Gottová přála naklonit veřejnost, měla se na svou pondělní tiskovou konferenci svolanou u odpadkového koše kousek od centra lépe připravit. Ačkoliv pro ni bylo její prohlášení jistě důležité, veřejně to působilo jako bezmyšlenkovitá „hurá akce“, kterou kdosi vymyslel na koleni.

  Celkovému dojmu nepřidal ani její nerozhodný projev, z něhož bylo zřejmé, že sdělený text vidí nejspíš poprvé v životě a psal jej její doprovod, společenský novinář, který ji doprovází na každém kroku.

  „Rozhodla jsem se sezvat vás, novináře, na tento brífink, protože cítím potřebu v rámci odkazu mého otce, kterého jsem milovala, uvést na pravou míru několik záležitostí. Činím tak z vlastního rozhodnutí, ke kterému jsem došla po poradě s právníky a mými nejbližšími,“ sdělila nerozhodným hlasem Gottová. Kdo ale čekal nějaké zásadní prohlášení, nedočkal se.

  Dcera Karla Gotta oznámila, že se svým stále ještě mužem Timem Tolkkim, s nímž na konci minulého týdne strávila romantický večer plný flirtu, tance, polibků a završili ho odchodem do jeho hotelového pokoje, kde s ním strávila třicet minut, nemá sexuální poměr a stále si stojí za rozvodem.

  „To, že jsme se minulý týden společně v Praze zúčastnili metalového koncertu, bylo čistě kamarádské a není pravda, že obnovujeme náš vztah, jak manžel v některých médiích tvrdí. Je to lež,“ řekla Gottová s tím, že by ráda nesla krásný odkaz, který tu její otec zanechal.

  Právě to podle mínění některých fanoušků jejího tatínka nedělá. Lidé se podivují, že zatímco Dominika Gottová se neustále někde vystavuje, zbytek její rodiny se naopak mediální pozornosti vyhýbá.

  „Nic nedokázala, jen parazituje na tom, co její otec vybudoval,“ zlobí se například Lenka Ďurišová.

  Mirka Timura zase nechápe, proč vůbec s Tolkkim někam chodila, když se s ním chce rozvádět a nyní se od něj distancuje. „Ona ho svým způsobem vodí za nos,“ myslí si a není sama. Většina lidí nechápe, proč vůbec nějaké prohlášení Dominika dávala.

  „Že nikdy nepodala prohlášení, jak nepracuje, pije a využívá svého tátu. To ji teď máme litovat a uspořádat sbírku,“ ptá se další fanynka Karla Gotta. Kvůli jejímu velmi podivnému projevu ji mnozí lidé začali přirovnávat k tragicky zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové. I ta měla, stejně jako Dominika Gottová, problémy s alkoholem.

  Nutno ale říct, že se objevili i tací, co se nejstarší dcery Karla Gotta zastali. „Byla a je to jeho dcera, stejně jako dvě mladší. Nemá to jednoduché a prohlášení chtěla dát kvůli vám, hnusným a závistivým lidem. Nechte ji být, nikomu nic neudělala,“ zlobí se Katka Krausová.

  Ivana Gottová jí před několika týdny dala šanci, když původně nabídku na setkání sice odmítla, navrhla ale, že by se spolu mohly potkat, až se mediální situace kolem její osoby uklidní, nyní drží roční smutek a nepřeje si být ve světle reflektorů.

  Dominika místo toho, aby přání vdovy po svém otci respektovala, její soukromou SMS zprávu ihned zaslala novinářům. A veřejnost to vnímá.

  Fotogalerie

  Premium

  Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

  Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

  Premium

  INTERAKTIVNÍ GRAF: Porovnejte, jak se koronavirus šíří v různých zemích

  Statistik, jak se šíří pandemie nového koronaviru, existují spousty. Někdy je ale těžké dát různá čísla do kontextu....

  Premium

  Milostná zápletka mladých lidí. Ústřední dvojice tuší, proč je Slunečná hitem

  V lednu vstoupil na televizní obrazovky seriál Slunečná a od té chvíle si získal velké množství fanoušků. Nemalou...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 30. března 2020, svátek má Arnošt
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz