Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Gottová ve Finsku: Finanční tíseň a trable s Tolkkim! Nerozvedou se jen kvůli dluhům

  Ještě než Dominika Gottová (48) odletěla zpět do Finska, v rozhovoru pro Expres.cz si pochvalovala, jak jí to zase klape s manželem Timem Tolkkim (55). Realita je ale podle našeho dobře informovaného zdroje poněkud odlišná. „Mají finanční problémy, Timo je opět bez peněz a Dominika musí co nejdříve do práce,“ svěřil se nám člověk, který má ke Gottové velmi blízko. Proč se Dominika s nezodpovědným kytaristou nerozvede?

  „Všechno je teď v naprostém pořádku, jsme si ještě bližší než kdy dřív, překonali jsme krizi. Těch dvacet let se nedalo jen tak vymazat, je to starý dobrý Timoušek, můj medvídek,“ řekla nedávno Expresu Gottová, která svými slovy jistě překvapila mnoho lidí.

  Všichni si totiž mysleli, že Timo a Dominika se spolu takřka nevídají, protože finský muzikant na svých profilech na sociálních sítích neustále sdílí fotografie z Mexika. V Americe dokonce plánuje i koncerty.

  Gottová, která v Česku strávila týden jen kvůli pracovním povinnostem, se do Finska vrátila o víkendu. 

  Podle dobře informovaného zdroje Expresu ji ale v Helsinkách nečeká nic jednoduchého. Vztah s Tolkkim prý rozhodně není tak idylický, jak Dominika v rozhovoru naznačovala.

  „Mají finanční problémy, Timo je opět bez peněz a Dominika musí co nejdříve do práce, aby měli z čeho žít,“ svěřil se nám člověk, který má ke Gottové velmi blízko.

  S Dominikou se nikdo nepřišel rozloučit.

  Že má Tolkki prázdné kapsy, naznačuje i jeho chování na Instagramu, kde pravidelně prosí své fanoušky, aby si u něj zaplatili lekce kytary, a neustále dává slevy na své služby. 

  Posledně si Timo také stěžoval na nabídku od brazilského promotéra, který chtěl celé kapele dát 500 dolarů za koncert. Je to naprosto nepřijatelné,“ zuřil na Instagramu Tolkki, který je často označován za geniálního umělce.

  Rozvod? Dominika se bojí, že na ni padnou Tolkkiho dluhy

  Proč se Gottová s Tolkkim tedy konečně nerozvede? Podle zdroje Expresu jsou hlavním důvodem dluhy, jichž má známý kytarista více než dost.

  „Dominika se s Timem nechce rozvést, protože ví, že by po rozvodu polovina těch dluhů padla na ni,“ prozradil náš zdroj.

  Nejstarší dcera Karla Gotta se plánuje ve Finsku živit jako člen bezpečnostní služby u soukromé agentury. Vysněné práci nic nebrání, protože Dominika koncem loňského roku úspěšně složila náročnou zkoušku, kterou k tomuto povolání nutně potřebovala.

  „Je to výzva, těším se na to. V mém věku už musím přemýšlet o něčem jiném, než že bych byla jen barmanka. Za rok a půl mi bude padesát, takže se za tím barem moc nevidím,“ řekla nám Dominika.

  Dominika u hrobu řešila dědictví po otci

  Jeden z posledních dnů Gottové v Česku navíc naznačil, že se Dominika pravděpodobně stále nevzdala nároku na část dědictví po svém slavném otci.

  „Dominika zjistila, že dědictví stále není vyřešené, trvá to dva a půl roku, a jsou tam nesrovnalosti ve smlouvách, což ji zarazilo a o situaci se zajímá dál,“ řekl Expresu Luboš Procházka, dobrý kamarád Dominiky Gottové.

  Podle neoficiálních informací se dědictví po Karlu Gottovi týká vdovy Ivany s dcerami Charlottou Ellou a Nelly Sofií a zpěvákovy sestřenice Hany.

  S dcerami Dominikou a Lucií, jež měl Karel Gott z předchozích vztahů, se legendární zpěvák vyrovnal několik let před svou smrtí. Obě měly podepsat dohodu, za niž vyinkasovaly šest milionů korun.

  Zatímco Lucie Gottová žije spokojeným životem a široká veřejnost o ní takřka neví, Dominika má evidentně stále pocit, že byla jaksi ochuzena.

  Je tedy velmi pravděpodobné, že Dominika přiletí do Česka znovu. Vzhledem k tomu, že její manžel Timo Tolkki dostal druhou dávku vakcíny proti covidu-19, je možné, že přiletí společně jako pár a budou se snažit českou veřejnost přesvědčit o tom, že jsou spolu šťastní jako před lety.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:30 středa 1. června 2022. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   144
  • Haha
   32
  • Cože
   18
  • Sladký
   16
  • Tvl
   15
  • Super
   12

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

  Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

  Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

  Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz