jít naiDNES.cz

Gott má dnes narozeniny a obě starší dcery mu nepřijdou popřát. Co za tím vězí?

Karel Gott s nejstarší dcerou Dominikou Gottovou | foto: Profimedia.cz

Měla přijet pogratulovat svému otci k osmdesátinám, teď z toho najednou nic nebude. Ačkoliv se Dominika Gottová (46) na jubileum svého otce Karla Gotta chystala přijet z Finska do Čech, na poslední chvíli měla cestu z neznámého důvodu odvolat. „Rozhodli jsme se tak, táta o tom ví,“ sdělila Blesku. Mluvčí Karla Gotta k tomu ale má své vyjádření.

Před pár dny nejstarší Gottova dcera mluvila o tom, jak svému otci přijede společně se svým finským manželem, metalistou Timem Tolkkim, popřát k osmdesátým narozeninám.

Chystám se do Prahy, protože mě Kája pozval na oslavu svých narozenin, která bude s rodinou a přáteli. Táta mi bude hradit cestu do Česka i hotel. Letenku i hotel. Měli jsme finanční krizi několik měsíců a táta nás vlastně podporoval,“ sdělila nedávno Dominika roztřeseným hlasem pro Blesk. Jako by ale nebyla ve své kůži, několikrát dokola opakovala, že jí táta cestu uhradí.

Teď je ale všechno jinak, v předvečer rodinné oslavy Dominika obrátila a řekla, že nepřijede. „Dorazíme až koncem měsíce. S manželem se s tátou sejdeme a jeho narozeniny dooslavíme. V neděli nepřijedeme, rozhodli jsme se tak. Táta o tom ví. Budu mu v neděli volat, abych mu pogratulovala, změnila Dominika Gottová názor na poslední chvíli.

Z jakého důvodu mohla Dominika přehodnotit plány? „Čekala jsem do poslední chvíle na potvrzení všech informací k oslavě a přesunu,“ řekla blondýnka Blesku. Podle jejich informací ještě v pátek neznala podrobnosti o letu.

Že by se tedy rozhodla cestu odložit na jindy, až bude větší klid a její příjezd nebudou monitorovat média? I když měla podle vlastních slov nedávno finanční potíže, její otec byl ochoten se o peníze postarat.

Během telefonického rozhovoru, který poskytla v uplynulém týdnu Blesku, působila Gottova dcera poněkud rozpačitě a nejistě. Mohlo by to souviset i s nelehkou finanční situací, jíž s manželem procházeli. Timo se navíc v minulosti léčil s bipolární poruchou, což je další přitěžující okolnost.

Mluvčí Karla Gotta Aneta Stolzová ale spekulace vyvrací. „Není pravda, že Dominika musela zrušit svůj přílet do Prahy. Přiletět v tomto termínu ani neměla, na vlastní přání chce přiletět až koncem měsíce. Oslava narozenin Karla Gotta proto proběhne v rodinném kruhu až později, neboť i dcera Lucie je na dovolené mimo ČR,“ vysvětlila pro Expres.

Přestože Karel Gott slaví 80. narozeniny dnes, ani dcera Lucie nebude velkému dni přítomna, podle Gottovy mluvčí je na dovolené.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat