Dominika Gottová si diktovala podmínky: Nechtěla spát u táty, ale v drahém hotelu!

30. července

Dominika Gottová mohla spát v domě svého slavného tatínka, místo toho šla raději do drahého hotelu. | foto: Koláž Expresu

Tři dny! Tak dlouho se Dominika Gottová zdržela v Česku, kam přiletěla navštívit svého nemocného tatínka a milovanou maminku, a znovu odletěla do Finska, kde žije se svým mužem Timem. K tak rychlému odletu se podle svých slov rozhodla hlavně kvůli předraženým pražským hotelům. Přitom do žádného z nich nemusela! Podle informací Expresu mohla spát na Bertramce u svého slavného tatínka Karla Gotta!

Zatímco druhorozená dcera Karla Gotta Lucie o svém vztahu se svým otcem mlčí, Dominika se vyjadřuje doslova obden. Většina jejích vyjádření se točí kolem peněz či jejího aktuálního vztahu s otcem. Ten má být údajně napjatý hlavně kvůli jeho manželce Ivaně Gottové, která prý nemá Dominiku příliš v lásce.

To ale nekoresponduje s informacemi, které se podařilo získat reportérům Expresu. Ačkoliv Dominika před svým odletem sdělila Blesku, že Česko opouští kvůli nedostatku peněz, protože místní hotely jsou drahé, podle našich informací ke svému pobytu v Praze žádné peníze nepotřebovala.

„Karel Gott nabídl Dominice a jejímu muži, že mohou po celou dobu pobytu bydlet s nimi v jejich vile. A jeho nabídka nebyla časově omezená. To ale Dominika s díky odmítla, protože Karel Gott bydlí s rodinou v klidné části Prahy a oni toužili být v centru a užít si noční Prahu,“ svěřil se nám zdroj z Mistrova okolí s tím, že právě Ivanka se snažila Dominice a jejímu muži jejich pobyt v Česku co nejvíce zpříjemnit.

„Byla to právě Ivana Gottová, kdo zařídil, že Dominiku a Tima na letiště odvezl Karlův řidič. Vždyť také přijel jejím autem,“ dodal náš zdroj, který nám opět potvrdil, že ani tak ale Dominika cestu do Prahy nehradila ze své kapsy.

„Neplatil to přímo Karel, ale zaslal jí větší obnos peněz a požádal ji, aby si letenky a hotel zaplatila z toho. Pokud se rozhodla, že si zaplatí jenom tři noci na hotelu, tak ne proto, že by neměla peníze, ale protože víc z otcových peněz nechtěla investovat,“ dodal náš zdroj, podle něhož bylo Gottovi líto, že se jeho dcera nakonec rozhodla ubytovat v hotelu.

Doufá ale, že při další návštěvě jeho nabídku již Dominika využije.

Fotogalerie

Komentáře