jít naiDNES.cz

Dominika Gottová se po pár dnech vrací do Finska. V Praze se jí nelíbilo?

Dominika Gottová nepůsobí zdravým dojmem. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

„Jen krátká návštěva potěší.“ Tento starý citát by se dal použít na Dominiku Gottovou, která se po pár dnech vrací domů do Finska. Přitom se nejstarší dcera Karla Gotta na Prahu velmi těšila. Především na svého otce, který platil veškeré náklady na její cestu a mimo to slavil významné jubileum. Také se viděla s nemocnou maminkou Antonií Zacpalovou, která žije v domově důchodců. Dominičin pobyt byl ale navzdory očekávání velmi krátký a již teď sedí se svým manželem v letadle na cestě do Helsinek. Co se stalo?

Už to sice vypadalo, že Karel Gott své osmdesáté narozeniny se svými staršími dcerami Lucií a Dominikou neoslaví, k rodinnému shledání ale přece jenom došlo.

Poté, co se Lucka vrátila z dovolené v Řecku a Gott zaslal své nejstarší dceři peníze na letenku a ubytování, rodina se mohla potkat v jeho vile na pražské Bertramce.

Gott, který před několika dny prodělal akutní zápal plic, kvůli čemuž musel dokonce s těžkým srdcem zrušit svůj koncert v rámci Benátské! s Impulsem, se o svém setkání s dcerami pochlubil na sociálních sítích.

„Další krásné narozeninové setkání,“ napsal Gott k fotografii se staršími dcerami a manželkou Ivanou a nezapomněl přidat srdíčko.

Dříve než se svým tatínkem, který hradil veškeré její výdaje spojené s cestou do Česka, se Dominika ale potkala se svou maminkou Antonií Zacpalovou. Ta ji byla přivítat přímo na letišti.

A nezůstalo jenom u jednoho setkání, jako tomu bylo v případě jejího tatínka. Obě se potkaly ještě jednou, a to v pondělí odpoledne, den před Dominičiným odletem, když spolu zašly na oběd.

Ačkoliv Zacpalová svou dceru na letišti podle informací Blesku měla přivítat slovy, že vypadá perfektně, podle informací Expresu není Dominika Gottová zdravotně v kondici.

Otázkou je, zda to byl důvod jejího rychlého úprku z Česka, ale v Praze se zdržela pouhé tři dny. V rozhovoru pro Blesk přitom ještě tvrdila, že jí chybí Česko i Češi.

„Kdybych je měla srovnat, tak je mám raději než Finy. Ti jsou strašně chladní a bez emocí. Život tady není jednoduchý, je tu hodně draho. Zase jsou tu ale vyšší platy. Běžný je tu kolem dvou tisíc eur (v přepočtu přes 51 tisíc korun, pozn. red.), tak se tu vyžít dá,“ svěřila se Gottová, která je ale stejně jako její muž nezaměstnaná a ve Finsku doslova živoří.

Otázkou je, co ji do této severské země láká. Svou roli v tom může hrát anonymita, kterou tam bezesporu má.

„Postupně jsem přicházela na to, že se mi ve Finsku asi bude žít líp. Nikdo mě tu nezná, nikdo se po mně neustále nedívá...,“ vysvětlila Gottová, které její otec v Česku zajistil veškerý servis.

Dokonce z hotelu na letiště ji a jejího muže vezl Mistrův osobní řidič, který jim pomohl s kufry.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat