jít naiDNES.cz

Buď to podepíšeš, nebo nedostaneš nic! Jak to bylo s nátlakem na Dominiku Gottovou?

Má Gottova dcera Dominika nárok na padesát milionů? | foto: Koláž Expresu

Ještě to není ani týden, kdy se rodina a veřejnost naposledy rozloučily s Mistrem Karlem Gottem a už se dostávají na povrch rodinné poměry, které vládly předtím, než zpěvák zemřel. Už tak napjaté vztahy rozvířil manžel Dominiky Gottové (46) Timo Tolkki (53), který se přes média začal domáhat buď vily na Bertramce, nebo padesáti milionů korun! Co na to nejstarší potomek našeho nejúspěšnějšího umělce? A jak to bylo s vyrovnáním před tátovou smrtí?

Tohle by si Karel Gott rozhodně nepřál! Pomalu končí pieta a tím se začínají otevírat témata, jako je třeba dědictví. To leží v žaludku především manželovi Dominiky Gottové, který se domáhá velké části majetku po „božském Kájovi“.

Jenže Dominika prý neměla o tom, co její nemocný muž říká do médií, ani tušení. Podle ní chce být jen zajímavý a středem pozornosti.

„Nikdy jsem nic takového neřekla. Je to chorý výplod fantazie mého nemocného manžela. Stále ještě truchlím po tatínkovi a rozhodně jsem s nikým dědictví neřešila,“ řekla Blesku naštvaná Dominika. 

Sama ale o tom, jak mělo probíhat vyrovnání mezi ní a tatínkem (v době, kdy poprvé onemocněl rakovinou), mlží. Měla podepsat papír, kdy dostane jednorázově peníze a dědictví se vzdá.

„Ano, něco jsem tatínkovi podepsala, ale už nevím, co to bylo. Rozhodně v tuto chvíli nic nenárokuji a počkám na klasické dědické řízení,“ dodala Dominika, která měla před čtyřmi lety dostat od tatínka jednorázovou sumu 2,6 milionu korun.

Karel Gott se svou nejstarší dcerou Dominikou.

Karel Gott se svou nejstarší dcerou Dominikou

Rodinný přítel to ale vidí jinak. Prý byl na Dominiku vyvíjen nátlak, aby smlouvu o zřeknutí se dědictví podepsala, jinak není zaručeno, jestli vůbec někdy něco dostane. 

„Dominice dal dvě možnosti. Buď jí dá hned tolik a tolik a ona u notáře podepíše, že se všeho ostatního zříká, anebo jí nedá teď nic, ale nemůže jí v tom případě zaručit, kolik na ni, až zemře, zbyde,“ sdělil Blesku blízký člověk rodiny.

Dominika měla být zoufalá, nechápala, co se s tatínkem děje, proč na ni najednou tak tlačí. Měl jí dokonce oznámit, že jí přestane platit drahý pronájem v Praze, v němž bydlela, když se vrátila zpět do Česka po opuštění svého manžela.

V Praze se zdrželi jenom tři dny.

Dominika Gottová s nemocným manželem

„Neměla ani korunu, táta jí oznámil, že pronájem už platit nebude, co jí zbývalo, když byla úplně bez prostředků?“ dodal rodinný přítel.

I když slavíkově nejstarší dceři radil právník, ať nic nepodepisuje, nebo ať ho vezme s sebou k notáři, nakonec se prý zoufalá Dominika rozhodla vše podepsat a vrátit se zpět do Finska, protože se tu cítila odmítnutá a nechtěná. Radši se vrátila k nemocnému muži.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat