Sobota 23. ledna 2021, svátek má Zdeněk
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Dominika Gottová ve Finsku: Přijela s plnou peněženkou, teď nemá nic! Hostel platil Timo

  Zažila mnoho utrpení, i tak se ale dají poslední měsíce Dominiky Gottové (46) označit jako dost možná ty úplně nejhorší v jejím životě. Kvůli koronavirové krizi ztratila dvě zaměstnání a propadla depresím. Když se rozhodla, že se vrátí k nezodpovědnému manželovi Timovi Tolkkimu (54), pevně věřila, že jde o správný krok. Ve Finsku ale dcera Karla Gotta rychle pochopila, že realita je poněkud jiná, a okamžitě přišel pád na úplné dno. Co bude dál a proč se Dominika bojí návratu do České republiky?

  Psychické problémy Dominiky Gottové před pár dny vygradovaly do takových výšin, že se nejstarší dcera Karla Gotta pokusila o sebevraždu. Podle zdroje Expresu měla svým přátelům v osudný večer psát SMS zprávy, že si podřeže žíly. Gottová ale tvrdí, že chtěla skočit z okna.

  „Sáhla jsem si na psychické dno a chtěla se vším skončit, to je pravda. Díky pomoci manžela Tima se tak nestalo,“ nechala se slyšet Dominika, které nyní pomáhá české velvyslanectví.

  Co Gottovou tak zničilo? Jedním z důvodů jsou tradiční lži jejího manžela. Tolkki Dominice tentokrát nasliboval, že se úplně změnil, dokázal ve Finsku splatit všechny dluhy a vše zařídil tak, aby spolu mohli v Helsinkách v poklidu žít. Dominika mu opět uvěřila a to neměla dělat.

  „Byla úplně vytočená. Přijela a zjistila, že Timo ve všem kecal. Ona tam má dluhy za telefon, on zase jiné obrovské dluhy, o kterých Dominice řekl, že je splatil, ale není to pravda,“ řekl Expresu zdroj, který si přál zůstat v anonymitě.

  Gottová přijela do Finska s peněženkou plnou peněz, po pár dnech neměla nic

  Timo Tolkki podle zdroje Expresu dodržel jediný ze svých slibů. Koupil Dominice letenku a postaral se o ubytování, když zaplatil levný hostel bez sociálního zařízení na pokoji.

  Tím snaha mohutného Fina ovšem skončila a vše ostatní prý nechal na Gottové. Ta do Finska měla údajně přijet s peněženkou plnou peněz, po pár dnech už ale volala svým přátelům a prosila je o menší půjčku.

  „Když Dominika letěla do Finska, měla u sebe zhruba 1500–2000 eur. Něco dostala od vydavatele za knihu, pak také dostala poslední výplatu a nemocenskou. I přestože Timo zaplatil letenku i hostel, ona po pár dnech psala kamarádům, že nic nemá a potřebuje půjčit,“ sdělil Expresu zdroj, podle něhož Dominika nakonec od přátel „vyloudila“ pár tisíc korun. 

  Tyto peníze měly sloužit na letenku do Prahy, kam se Dominika chystala, ale nakonec z velmi zvláštních důvodů nenasedla do letadla.

  „Dominika nestihla let, měla náročnou noc s flámem a zaspala,“ řekl Expresu zdroj z blízkého okolí zpěvákovy prvorozené dcery.

  Co se týče výše zmíněných peněz, těžko říct, za co je Dominika všechny během pár dní utratila. Je možné, že se konečně odhodlala splatit část dluhů, kterých má ona i její slavný manžel ve Finsku více než dost. 

  Pravděpodobnější variantou ale je, že se trochu utrhli ze řetězu. Není tajemstvím, že Timo i Dominika nejsou příliš finančně gramotní.

  Z návratu do Česka má Dominika strach, Finsko je menší peklo

  I přestože úprk do Finska působí jako Dominičina další nepovedená mise, Gottová nad trvalým návratem do Česka vůbec neuvažuje.

  „Zaprvé má Dominika na Česko i na Prahu velkou zlost, nechce tu už vůbec žít. Že jsou tu jen samí hajzlové a zrádci a není na to zvědavá. Ve Finsku prý bude mít klid. Ona je sice teď v pekle, ale Česko je pro ni ještě větší peklo. Ve Finsku ji tolik lidí nezná, nebude neustále středem pozornosti. A zadruhé má z návratu velký strach, něco se tu asi muselo stát. Ani její nejlepší přátelé už nevěří, že by se někdy vrátila,“ řekl na závěr člověk, který má k Dominice Gottové velmi blízko.

  Jediným důvodem, proč by se Dominika mohla načas vrátit do Česka, je chystaný německý dokument o jejím otci, v němž by mohla účinkovat.

  „Dostala před časem nabídku od německé regionální televize MDR, je to něco jako u nás Šlágr, hodně tam dříve vystupoval Karel Gott. Oni chtějí natočit o Karlovi svůj vlastní dokument a chtějí Dominiku do toho filmu obsadit. Bude to průřez jeho životem. Řekla jim, že musí chodit do práce. Souhlasila tedy s natáčením, pokud za ní budou oni dojíždět do Prahy,“ dodává zdroj Expresu.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Poslali jste životopis a marně čekáte na reakci. Proč jiným odpovědí, ale vám ne

  Premium Jak žádají o práci bílé límečky a jak ty modré? Na koho nasazují personalisté robota? A proč se zájemcům o práci z...

  Malý stěhovák pro rodinu. Měřili jsme, který kombík je ten nejlepší

  Premium Ve velkém testu jsme srovnali tři kompaktní kombíky, které mohou být alternativou populární octavie. Navíc nejsou tak...

  Jak bude za času Vodnáře? Býci se dočkají lásky, dařit se bude Pannám

  Premium Vládu na nebi si jednotlivá znamení zvěrokruhu předávají podle toho, jak do nich vstupuje Slunce, což bývá vždy kolem...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 23. ledna 2021, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz