Dominika Gottová ve Finsku živoří: Stále je na dávkách, nezvládla psychotesty

Nejde si nevšimnout, že se Dominice zvětšila hlava.

Nejde si nevšimnout, že se Dominice zvětšila hlava. | foto: Profimedia.cz

Malovala si, že ve Finsku začne nový život a bude se jí konečně dařit. Zatím to ale vypadá, že se Dominika Gottová (48) motá v bludném kruhu, z něhož není cesty ven! Dcera nejslavnějšího českého zpěváka Karla Gotta (†80) se zoufale snaží najít zaměstnání v novém oboru. Dvakrát se zúčastnila výběrového řízení, ale nakonec daly firmy přednost někomu jinému, protože Dominika nezvládla psychotesty. Proč asi?

Ještě než Dominika Gottová odletěla zpět do Finska, Expresu se svěřila, že tam hodlá absolvovat rekvalifikační kurz, protože v restauračním byznysu pracovat už nehodlá.

Někdejší barmanka a servírka si chtěla vydělávat coby člen ochranky a věřila, že to je pro ni ideální práce. „Moc by mě to bavilo,“ zasnila se před odletem z Prahy Dominika.

Ani tři měsíce po definitivním odstěhování do Finska ale Dominika Gottová stále nemá práci. Podle deníku Aha! se nejstarší dcera Karla zúčastnila dvou výběrových řízení, ale pokaždé vyhořela, protože neprošla psychotesty.

„Nezadařilo se, budu to zkoušet dál,“ řekla nyní Dominika, která svůj neúspěch konzultovala i s psychologem.

 „Můj psycholog mi poradil, abych se definitivně odstřihla od dění v Česku, od starostí, které jsem tam měla, a tím se dostanu do klidu,“ řekla výše zmíněnému deníku Gottová, která s manželem Timem Tolkkim stále pobírá pouze sociální dávky.

Zoufalá životní situace donutila Dominiku Gottovou dokonce k tomu, že zašla za svým bývalým zaměstnavatelem do helsinského sushi baru, aby zjistila, zda má v podniku stále dveře otevřené.

 „Majitel mi řekl, že pokud se uvolní místo, vezme mě. Udělalo mi to radost,“ svěřila se Gottová, která přitom ještě nedávno tvrdila, že v pohostinství už pracovat nechce.

S Tolkkim jedli v útulku pro bezdomovce

Vypadá to, že své původní plány bude muset Dominika lehce přehodnotit, pokud tedy nechce s manželem Timem opět skončit ve finském „útulku pro bezdomovce“, kde před dvěma lety společně srkali polévku. 

Pro Expres.cz se o této nelehké životní situaci před časem rozpovídal sám Tolkki.

„V srpnu (rok 2019, pozn. red.) jsme na tom byli tak špatně, že jsme s Dominikou museli jít na jídlo do útulku pro bezdomovce. Šílené! Dcera milionáře jí s bezdomovci... Kontaktovali jsme Ivanu s žádostí o pomoc, ale bohužel jsme se jí nedočkali,“ popsal těžké chvíle finský muzikant.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:39 čtvrtek 16. prosince 2021. Anketa je uzavřena.

  • 71
  • 24
  • 10
  • 9
  • 5
  • 4