Dominika má točit v Praze film o Gottovi: Vše je ale úplně jinak, sdělila Ivanina mluvčí

26. listopadu 2020
Dominika Gottová (47) se před pár dny vrátila z Finska do Prahy za vidinou zajímavé pracovní příležitosti. Podle zdroje Expresu se Dominika měla kamarádům svěřit, že dostala možnost účinkovat v dokumentu o svém otci Karlu Gottovi, který má chystat německá televizní stanice MDR. Vše je ale úplně jinak. „Žádný dokument se nepřipravuje,“ řekla Expresu tisková mluvčí Aneta Stolzová.

Dominika Gottová se ve Finsku už poněkolikáté za poslední dobu ocitla v naprosto bezvýchodné životní situaci. Po boku nezodpovědného manžela Tima Tolkkiho si rychle uvědomila, že se v Helsinkách vytouženého klidu rozhodně nedočká. Dostavily se psychické problémy a Dominika si dokonce podle svých slov chtěla sáhnout na život!

Do Česka se nejstarší dcera slavného zpěváka vrátila v úterý, a to i když všem svým kamarádům říkala, že svou rodnou zemi nechce už nikdy vidět, protože ji tu všichni zklamali.

Jedním z důvodů, proč se Dominika nakonec rozhodla nasednout do letadla a vrátit se do Prahy, byla prý nabídka od německé televizní stanice MDR na účinkování v chystaném dokumentu o Karlu Gottovi.

Dominika se podle zdroje Expresu měla přátelům svěřit, že ji nabídka velmi zaujala. 

„Dominika měla ale podmínku, že se bude natáčet v Praze, protože ona potřebuje chodit do práce. Tehdy ještě měla práci v lahůdkách,“ řekl Expresu člověk, který má k Dominice Gottové velmi blízko.

Redakce Expres.cz kontaktovala tiskovou mluvčí Karla Gotta Anetu Stolzovou. Podle ní si Dominika může o tučném honoráři nechat jenom zdát.

„Management Karla Gotta ověřoval informace přímo u vedení televize, konkrétně u ředitelství programu a ředitelství zábavy, a bylo nám sděleno, že žádný dokument o Karlu Gottovi televize nepřipravuje,“ sdělila nám Stolzová.

Otázkou tedy je, z jakých důvodů Gottová do Prahy přiletěla. Podle zdroje Expresu by měla v hlavním městě České republiky vydržet do ledna, kdy s manželem Tolkkim dostanou ve Finsku státní třípokojový byt.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:25 pátek 26. března 2021. Anketa je uzavřena.

  • 89
  • 43
  • 43
  • 27
  • 27
  • 25
Komentáře