Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Dominika Gottová a její zvláštní podmínky bydlení: Cigaretám a Tolkkimu vstup zakázán!

  Azyl u Šárky Rezkové (51) a Miroslava Kolodzieje (52) v Mníšku pod Brdy vyměnila Dominika Gottová (47) letos v březnu za vlastní bydlení. Nový domov hledala několik týdnů, nakonec se usadila ve skromném bytečku v Praze 9. Majiteli ale musela slíbit, že dvě věci se v bytě nikdy neobjeví. Tou první je zapálená cigareta a druhou problémový manžel Timo Tolkki (54)!

  Když se Dominika Gottová v březnu do nového bytu v pražských Vysočanech přestěhovala, tvrdila, že jedním z důvodů, proč si tuto lokalitu vybrala, je fakt, že v nedalekém domě s pečovatelskou službou žije její matka Antonie Zacpalová, ke které to tak bude mít blízko.

  Pravda je, že Dominičino hledání nového bytu provázel jeden nezdar za druhým. Nejprve kvůli své vlastní lenosti přišla o možnost bydlet tři měsíce zdarma v bytě, který jí dohodila její macecha Ivana Gottová

  Dominika tehdy sdělila, že na nabídku velmi výhodného bydlení nestihla odpovědět z toho důvodu, že byla příliš pracovně vytížená.

  Další pronajímatelé měli zase velký problém s pověstí Dominiky Gottové a také s jejím problémovým manželem Timem Tolkkim, který už tou dobou sice byl pryč z Česka, ale neustále avizoval, že se za Dominikou vrátí a bude s ní žít.

  Když konečně Dominika našla byt v pražských Vysočanech, kde se jí líbilo a majitel z ní neměl strach, musela prý slíbit, že v bytě nebude kouřit a neubytuje tam svého stále ještě manžela Tima.

  „Timo k ní nesmí. Je to jedna z podmínek nájemní smlouvy,“ řekl nám Miroslav Kolodziej, který s Dominikou více než čtvrt roku bydlel a stále mají společné přátele.

  „Paní majitelka jí dala dvě podmínky, které bude aktivně kontrolovat. Nesmí doma kouřit a nesmí ubytovat Tima. Jinak dostane výpověď,“ dodal Kolodziej.

  Usnula s cigaretou v puse, Rezková se snoubencem kontrolovali, jestli žije

  Zákaz kouření majitelka bytu Gottové přikázala jistě z toho důvodu, že se před časem na veřejnost dostaly informace, že Dominice nedělá problém usnout se zapálenou cigaretou v ústech.

  Není tomu dlouho, co Rezková a Kolodziej detailně popsali, jak kvůli Gottové málem vyhořeli.

  „Poslední měsíc (v březnu) chodila po baráku bez života, čtyři dny nevylezla z pokoje. Šárka se mě ptala, jestli jsem ji neviděl. Chodili jsme ji kontrolovat, jestli vůbec dýchá. Já otevřel dveře, tam bordel, smrad, cigára, koukal jsem se na její hruď, jestli se zvedá. Poslední týden jsme žili ve strachu, aby se jí u nás něco nestalo,“ svěřil se Expresu Kolodziej.

  Tima chce prý zpět

  Co se kouření v bytě týče, vypadá to, že Dominika seká latinu a nařízení majitelky bytu respektuje. S Timem Tolkkim už je to ale složitější.

  Do médií Dominika Gottová prohlašuje, že s finským kytaristou žít nechce a touží po rozvodu. Svým kamarádům ale tvrdí něco jiného.

  „Naposledy mi Dominika řekla, že by s ním chtěla být. Já jsem jí to schvaloval. Řekl jsem jí, ať udělá, co cítí,“ zavzpomínal Kolodziej.

  To samé nám nedávno řekla i Rezková.

  „Vím o tom, že s Timem chtěla být. Když jsme s ní mluvili, říkali jsme jí, aby dělala to, co cítí, a ne to, co po ní chce okolí. Mně Timo přišel jako takový nevinný medvídek, nikomu by neuškodil,“ nechala se slyšet známá zpěvačka.

  Timo nejprve nechtěl tancovat, ale pak to rozjel jako John Travolta zamlada.

  I sám Timo Tolkki před časem Expresu sebevědomě sdělil, že se svou stále ještě manželkou je v pravidelném kontaktu a řeší společnou budoucnost.

  „Dominika mi moc chybí. Chci ji zpět a ona se ke mně chce vrátit také. Budeme brzy zase spolu,“ řekl Timo s tím, že by s Dominikou moc rád žil v jejím pronajatém bytě ve Vysočanech.

  Než se ale Tolkki stačil v Praze rozkoukat a vyřešit několik pracovních záležitostí, už zase nasedl do letadla směr Finsko. 

  Těžko říct, co by se stalo, kdyby tu zůstal ještě jeden týden. Měla by Dominika stále kde bydlet, nebo by kvůli porušení dohody s majitelkou bytu opět hledala nový domov?

  Fotogalerie

  Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

  Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

  Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

  Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

  Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

  Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz