jít naiDNES.cz

Retuš a přepálené barvy: Martucci se oženil, přehnal to s filtry a říká, že Itálie je strašná

Spokojená rodinka Martucciových | foto: Facebook D. Martucci

Každý den ti dám moře lásky, slibuji, prsil se Domenico Martucci (43) před svou láskou Nikol. Tu si italský podnikatel ve své domovině vzal za manželku, a jak to v případě „falešného hráběte“ bývá, bylo to ve velkém a patřičně „okázalém“ stylu. Nechyběla jachta, romantická zákoutí, západy slunce ani italská tchyně.

„Láska pro mou hraběnku je nekonečná. Mám čest být po jejím boku již pár let a naše láska roste každý den,“ svěřil světu Domenico Martucci, který za manželku pojal svou lásku Nikol Vrbovou.

Zároveň připomněl, že podobně jako v pohádce musejí hrdinové zdolávat nejrůznější překážky i on se pral s nepřízní osudu.

„Byly těžké chvíle, hodně lidí se pokusilo lásku zničit, ale ta se po každé ráně stala silnější a dovedla nás až sem. Je to sen, který začíná každé ráno, když se vedle ní probudím, a končí, když spolu usínáme,“ tetelí se blahem italský podnikatel, který se proslavil hlavně románkem a následnou road movie s Ivetou Bartošovou (†48).

„Naše svatba byla jen dalším krokem na cestě štěstí a věřím, že vždy budu schopen naplňovat naši lásku a můj slib a budu ji milovat tak, jak si tato nádherná bytost zaslouží,“ nešetřil superlativy Martucci, jenž v tu chvíli strčil do kapsy všechny italské klasiky. I soubor novel Dekameron, který napsal věhlasný Giovanni Boccaccio, vedle něj střídavě žloutne a bledne závistí i vztekem.

Domenico Martucci a jeho dnes již manželka Nikol, která hrdě nosí jeho jméno.

Martucci se sice ženil v Itálii, kam podle všeho situoval také romantické líbánky, poté ale zamíří zpátky do Česka. 

„Lidé se tu mají lépe, v Itálii se situace strmě zhoršuje. Před pěti lety bylo vše jinak. Život tam je nebezpečný hlavně kvůli migrantům. Tady je to bezpečné. Život v České republice má budoucnost,“ vysvětlil nám před časem.

„Když jedeš do Říma či Milána, je ta situace strašná. V Praze se ženy v noci nebojí chodit samy, v Itálii je to problém. Do Itálie se tak budeme rádi vracet, protože tam máme pozemky, o které se musíme starat, ale momentálně se zde žije lépe,“ informoval Domenico.

Ten do Prahy částečně přestěhoval i rodinnou firmu. V centru hlavního města otevřel obchod s potravinami, jenž nese jméno jeho rodu. A nejde jenom o olivový olej, který jeho rodina vyrábí od roku 1420, ale také o těstoviny či víno.

Martucci a jeho manželka Nikol na „korábu lásky“

Martucci a jeho manželka Nikol na „korábu lásky“

„Je to naše první pobočka mimo Itálii. Otevřeli jsme ji, protože ekonomická situace v Česku je lepší než v Itálii. My máme kvalitní produkt, který je ověřený, a Češi mají peníze a touhu jíst kvalitní potraviny,“ uzavřel italský podnikatel.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat