Neděle 29. března 2020, svátek má Taťána
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Slováková obrala i mě, stěžuje si italský hrabě Martucci! Musíte to zastavit!

  Kauza Nely Slovákové (30) a jejího podnikání nabírá obřích rozměrů. Lidí, kteří si stěžují, že od ní nemají slíbené roušky ani dezinfekční gely, ale peníze dávno poslali, přibývá. Dokonce jednou z „obětí“ zvláštních podnikatelských praktik je i bývalý partner zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) Domenico Martucci (43). Ten už v sobě neudržel tu naštvanost, že s ním podnikatelka nekomunikuje, zboží nikde a peníze v luftu, proto se rozhodl jít s pravdou ven, jak uvidíte v našem videorozhovoru.

  Italský hřebec Domenico Martucci chtěl v dobrém úmyslu koupit pro maminku a manželku nezbytné roušky. Nela Slováková je dokonce propagovala jako zázračné, které jako jediné zabrání koronaviru. Proto to byla nabídka velmi lákavá.

  Na tu nakonec zareagovala Domenicova manželka Nikol, která ihned po objednání odeslala peníze, konkrétně částku 678 korun, na účet Nely Slovákové, pak se ale nedělo nic.

  „Manželka má astma, proto jsme začali shánět roušky, na cenu jsme nekoukali. Hlavně jsme je chtěli mít brzy, aby se moje žena a maminka mohly chránit. Jenže se pak nic nedělo, ani nepřišlo potvrzení, že peníze přišly, prostě nic,“ rozpovídal se Domenico pro Expres.

  „Já bych to tak neřešil, ale tady jde o to, že ona už podvedla tolik lidí, a to za více peněz než nás. Četl jsem o jedné paní, která dala půlku důchodu za ty roušky. Chtěl bych, aby si na to ostatní dali pozor,“ vyprávěl Domenico.

  Ten se rozhodl, že to nedá na policii, protože nemá nervy na to, aby řešil nějakou Nelu. Nabízí ale lidem, kteří jsou podvedeni za hodně peněz, ale nemají třeba na právníka, aby to řešili, že jim sám pomůže se svým advokátem, jak postupovat.

  Ani po týdnu se roušek nedočkali, ani žádné zpětné komunikace.

  Ani po týdnu se roušek nedočkali, ani žádné zpětné komunikace.

  „Musí se to zastavit. Nevím, jestli je to podvod, ale takhle se k lidem nechová. Aspoň se mohla omluvit,“ uzavřel vyprávění Domenico.

  Takových příběhů se hromadí čím dál tím více, nejen na instagramové stránce Hlena Slováková, která byla založena proto, aby se odkryly praktiky brněnské podnikatelky, ale chodí i nám. Do toho se ženy domlouvají, že půjdou společně na policii.

  Nela teď asi místo pití moëta a ukazování luxusu musí řešit závažnější věci. Jestli tedy vůbec řeší, že se jí byznys hroutí pod rukama.

  Fotogalerie

  Premium

  Většině stačí kapky na kašel a vitaminy, říká primář, který vyléčil koronavirus

  V Česku se vyléčili první čtyři pacienti z onemocnění COVID–19. Tři se léčili na infekčním oddělení ústecké Masarykovy...

  Premium

  Kvůli ‚maláčovské revoluci‘ nemáme finanční rezervy, míní exprezident Klaus

  Česko v karanténě, omezený pohyb lidí, zavřené školy, obchody nebo hotely. A z toho plynoucí kolapsy podniků i celých...

  Premium

  Chtěli jsme devět dětí, ale pět nám stačí, říká vítězka Peče celá země

  Vyhrála televizní soutěž Peče celá země. Tvrdí, že nerada soutěží, ale trumfla by kdekoho z nás. Jako máma tří dětí si...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 29. března 2020, svátek má Taťána
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz