jít naiDNES.cz

Nová fakta kolem DJ Loutky: Před svou smrtí neměl kde bydlet, byl u kamarádů

DJ Loutka | foto: facebook

Včera se konalo poslední rozloučení s Michalem Maudrem alias DJ Loutkou, který se oběsil v pražském bytě. Od jeho sebevraždy uplynulo již několik dní, ale nikdo stále neví, co za jeho dobrovolným odchodem ze světa doopravdy stojí. Lidé kolem Loutky spekulují o nešťastné lásce a divokém životu po boku přítelkyně Magdy Tranžíkové. Do redakce Expres.cz se však nyní dostaly informace o tom, že své v tomto nešťastném příběhu sehrály i dluhy.

Zpráva o jeho smrti přišla jako blesk z čistého nebe. Michala Maudra měl totiž každý zafixovaného jako veselého kamaráda a všudepřítomného pařmena. Doopravdy ho však tížilo plno problémů. Ty podle nejnovějších informací Expres.cz měly odstartovat v létě roku 2017, kdy se rozcházel se svou přítelkyní Magdou Tranžíkovou. Jejich divoký vztah, který dle těchto informací začal na jaře roku 2017, ho prý před rokem dostal do kolen.

Dvojice spolu totiž žila velmi nezřízeným tempem za doprovodu nekončících párty a alkoholu. Loutka byl zkrátka na pokraji svých sil, neboť odpočinek nepatřil ani k jeho profesi. Z těchto problémů se ale údajně dýdžej po konci vztahu s Magdou dostával vcelku úspěšně. Pokud si to jeho práce nežádala, nezůstával na párty déle, než bylo nezbytně nutné, ve volném čase se pak věnoval sám sobě.

Vše se prý změnilo v létě tohoto roku, kdy se během karlovarského filmového festivalu rozhodl ke své bývalé lásce vrátit. I přestože ho od tohoto kroku pár přátel s ohledem na jejich minulost odrazovalo, dal vztahu poslední šanci a byl šťastný. Údajně ale jen pár týdnů.

„Po chvíli opět začal neuvěřitelný kolotoč, kdy se jí absolutně přizpůsobil, nastěhoval se k ní a řešil jeden problém za druhým,“ řekl nám náš zdroj z jeho okolí, podle něhož Magda jezdila na tří- až čtyřdenní mejdany, ze kterých se nevracela domů, a poté řešila finanční krizi.

Sám Loutka si měl pár kamarádům stěžovat, že jí půjčil třicet tisíc na splacení exekucí a následně se ocitl na chodníku. „Říkal, že začátkem léta si moc přála, aby se k ní nastěhoval, a v polovině srpna ho z bytu vyhodila. On zůstal bez našetřených peněz, sám a nemohl najít byt, tak přespával u kamarádů,“ uvedl dále.

Poslední dny před smrtí nebyl Loutka s nikým moc v kontaktu a na veškeré problémy zůstal sám. Pod nátlakem všech problémů si tedy uvázal oprátku kolem krku a dobrovolně skoncoval se životem.

Tento nešťastný čin však způsobil bolest mnoha lidem. Truchlí nejen jeho kolegové a rodina, ale především přátelé, kteří se Michalovi snažili v tomto těžkém období pomoc. Nikoho z nich ale prý nenapadlo, že by s řešením trablů zašel až za hranici života.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:19 27. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  27
 • Trapas
  12
 • Cože
  11
 • Haha
  9
 • Super
  8
 • Sladký
  8
Komentáře