Emotivní pohřeb DJ Loutky: Lidé se loučili potleskem, přítelkyně zkolabovala!

Poslední rozloučení s Michalem Maudrem (†51) známým jako DJ Loutka ve Velké obřadní síni strašnického krematoria proběhlo ve velkém stylu. Nad katafalkem visela diskokoule, nechyběl ani mixážní pult. S legendou české klubové scény se přišly rozloučit stovky lidí, jeho přítelkyně Magda Tranžíková se pod tíhou vypjatých emocí zhroutila.

Obřadní síň zaplněná do posledního místa. Stovky lidí, mezi nimiž nechyběli přátelé, známí, ale i fanoušci známého dýdžeje, který 18. srpna spáchal sebevraždu. Poslední rozloučení se obešlo beze slov, místo nich se zahrálo několik hudebních pecek. Závěrem pak přítomní povstali a DJ Loutku odměnili bouřlivým potleskem, který neměl konce.

Konce neměl ani vodopád slz Maudrovy přítelkyně Magdy, pro kterou bylo poslední sbohem hodně stresující a emotivní. Loutkovo okolí na její přítomnost reagovalo dost vlažně, snad i proto, že ji ze smrti známého dýdžeje také částečně viní.

I přesto Tranžíková sebrala odvahu a za doprovodu kamarádky do síně dorazila. Po chvíli dokonce i odložila tmavé brýle a smutku dala volný průchod. Ať už je její role v životním příběhu DJ Loutky jakákoli, nikdo by s ní v tu chvíli neměnil. Hluboký zármutek ale zažívala nejen ona, ale i Maudrova sestra a všichni blízcí. 

Mezi smutečními hosty nechyběla jeho kamarádka Monika Marešová, která byla jeden čas jeho sousedkou, zpěvačka Tonya Graves, raper Vladimir 518, DJ Uwa nebo jeden z jeho nejlepších kamarádů DJ Carlos Squint.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:03 28. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Tvl
  14
 • Super
  12
 • Sladký
  11
 • Haha
  9
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat