Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Velké odhalení: Česká modelka měla vztah s DJ Aviciim, čeká s ním dítě?

  Švédský DJ Avicii měl tajnou lásku, kterou je česká modelka. Ta na svém Instagramu zveřejnila společné fotografie a videa, ze kterých je patrné, že spolu žili jako rodina. Kromě toho Tereza zveřejnila dojemný poetický dopis, v němž přiznává zásadní věc.

  Světově uznávaná modelka Tereza Kačerová (25) odhalila na sociálních sítích, že byla ve vztahu s tragicky zesnulým DJ Aviciim (28).

  Na Instagram vložila řadu fotografií, na kterých ona, její syn z předchozího vztahu a Avicii tráví společné chvíle. Kromě toho Tereza zveřejnila dopis, ve kterém na Aviciiho, vlastním jménem Tima Berglinga, vzpomíná a odhaluje tajemství, které Terezu s dýdžejem a producentem pojí.

  Milý Time, poslední dny jsem strávila čekáním na probuzení, až mi někdo řekne, že se jedná o podělaný vtip, nějakou strašnou chybu. Až teď mi dochází, že tě opravdu už nikdy nebudu mít možnost vidět. První dny jsem obtěžovala tvé přátele a ptala se jich, zda je to pravda, dožadovala se důkazů, kde skutečně jsi. Hledala jsem články, které by mi potvrdily, že je to celé omyl. Kdykoliv jsem ale viděla tvé jméno spojené s RIP nebo datum tvého úmrtí, znovu a znovu mě to hluboce zasahovalo. Když jsem pak viděla, že změnili tvůj životopis na Wikipedii a namísto ‚je‘ dosadili ‚byl‘, rozbrečela jsem se a zírala na to několik minut snažíc se pochopit, proč píší, že jsi zemřel 20. dubna 2018. Nedávalo mi to žádný smysl. Jsi příliš mladý, skvělý a já tě miluji na to, aby se o tobě takhle psalo. (...) Darovals mi náhrdelník se třemi diamanty – jeden pro tebe, jeden pro Luku a jeden pro mě. (...) Omlouvám se, že jsem tě přesvědčovala, žes měl rakovinu kůže, a stresovala tě tím, dokud to můj otec nevyřízl a neukázalo se, že to bylo jen znamínko. Omlouvám se, že každou moji periodu jsem na tvé posteli zanechávala skvrny od krve, a omlouvám se, že jsem se pro tebe nastrojila ‚do gala‘ jen jedenkrát za celý náš vztah. Vždy jsem si přála náš vztah držet v soukromí, protože jsem chtěla, aby byl jen náš, a nechtěla jsem hrát v celém tom humbuku roli. Myslela jsem si ale, že pokud bych tohle světu odhalila, bylo by to v moment, kdy sděluji, že s tebou čekám dítě. Ach jo, jak se tenhle plán pokřivil,“ píše Tereza, čímž naznačuje, že se zesnulým Aviciim by mohla čekat dítě, nebo minimálně chtěla s ním zakládat rodinu. 

  Tereza Kačerová celý život vyrůstala se svými rodiči v Americe a prosadila se jako úspěšná modelka, která je známá po světě. Dosud se modelingem živí a tráví kvůli tomu veškerý čas na cestách. Z předchozího vztahu má syna Luku. Z dopisu, který Tereza zveřejnila na Instagramu, vyplývá, že s DJ Aviciim žila v jedné domácnosti.

  Avicii by o jejím případném těhotenství nevěděl. Je možné, že do Ománu, kam jel na dovolenou a kde nakonec i zemřel, odjel po jejich rozchodu.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 13:27 sobota 25. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   34
  • Tvl
   25
  • Super
   16
  • Sladký
   15
  • Cože
   14
  • Haha
   12
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...