Přítelkyně DJ Aviciiho: S jeho ztrátou se vyrovnává alkoholem a adrenalinovým sexem

Tim Bergling alias DJ Avicii měl tajný vztah s českou modelkou. | foto: instagram

Krásná přítelkyně DJ Aviciiho se vrátila na sociální sítě a svěřila se, jak těžké je vyrovnat se se ztrátou milovaného člověka. Slavný hudebník by před pár dny oslavil 29. narozeniny a právě v den jeho nedožitého výročí si na něj Tereza Kačerová vzpomněla a popsala, jak se se smutkem vyrovnává. Bolest přebíjí alkoholem a adrenalinovým sportem!

V dubnu celý svět zasáhla zpráva o úmrtí teprve osmadvacetiletého Tima Berglinga alias Aviciiho, který patřil k nejuznávanějším dýdžejům na světě. Jen pár týdnů na to vyšlo najevo, že jeho přítelkyní je česká modelka Tereza Kačerová, která s hudebníkem dlouhodobě žila a o jejich soužití veřejnost informovala na sociálních sítích. Poté, co jí chodily nenávistné komentáře, se na několik měsíců odmlčela.

Jeho narozeniny byly náročné. Byla jsem na ostrově v Mexiku se svým synem a nejlepší kamarádkou a opravdu jsem neodpočívala. Byla jsem vystrašená z cizinců, kteří mě objímali na pozdrav. A chtěli si popovídat. Byla jsem znechucená muži. Nenáviděla jsem každého, kdo se ke mně choval, jako bych byla v pohodě,“ sdílela Kačerová na Instagramu a popisuje, jakým způsobem se se smrtí milovaného přítele vyrovnává. Prázdné místo, které po něm zůstalo, se snaží přehlušit.

Už to tak dělám měsíce. Adrenalinový sport, alkohol, sex. Pokouším se naplnit tu prázdnotu v mém srdci místo toho, abych dala projev citům. Ale pravda je, že ten smutek nezmizel. Ještě víc se prohloubil. Odešel někam na místo, kam se mu nemůžu dívat do očí,“ svěřila se přítelkyně Aviciiho, a dokonce přiznává, že si hudebníka připomíná věcmi, které po něm zůstaly.

Doma mám stále dvě košile, které jsme vyprali v jeho domě a voní po něm, hozené přes roh televize tak, že se jich nic jiného nemůže dotýkat. Sice nevidím část obrazovky, když koukám na televizi, ale nemůžu se přimět k tomu, abych je oblékla, protože pak bych je musela vyprat ve vlastním čisticím prostředku,“ píše Tereza.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:51 12. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  95
 • Tvl
  52
 • Haha
  19
 • Sladký
  15
 • Cože
  12
 • Super
  11
Komentáře