Bylo toho už dost? Martin Ditmar se neukáže na finále Miss, o kterou tak bojoval

Martin Ditmar a Eva Čerešňáková se měli rozejít. Mluví se i o vážné nemoci. | foto: Herminapress

Tvoří Martin Ditmar a Eva Čerešňáková stále ještě pár? Podle našich informátorů přímo ze zákulisí se měli před časem v tichosti rozejít. Ačkoliv tomu vše nasvědčuje, protože milenci již řadu měsíců nebyli nikde viděni společně, Čerešňáková informace vyvrací. Mluví se o vážné nemoci Martina Ditmara!

Ještě před několika měsíci bez sebe neudělali ránu a předháněli se, kdo poskytne víc rozhovorů, Martin Ditmar se ale v posledních týdnech stáhl do ústraní a přestal komunikovat. Téměř dva měsíce se podle našich informací neobjevil nikde po boku Evy Čerešňákové, kterou před několika měsíci požádal o ruku a chystali svatbu. I proto se začalo mluvit o rozchodu.

„Ditmar s Evou nikam nejezdí. Je to už měsíc a půl. Je otázkou, jestli se ukáže alespoň na sobotním finále,“ sdělil nám zdroj z okolí realizačního týmu České Miss.

A velmi podivné jsou informace i přímo ze zákulisí soutěže. „V posledních mailech není Martin Ditmar ani v kopii a co jsme slyšeli, tak měl z Villy Memories vyhodit všechny zaměstnance. A říká se, že si hledá práci,“ svěřil se nám náš velmi dobře informovaný zdroj.

Podle něj to může mít ale i jiné vysvětlení. „Jeho neúčast na schůzkách se vysvětluje tak, že má mít zdravotní problémy,“ sdělil nám náš informátor, což by bylo vysvětlení i toho, proč se Ditmar nezúčastnil zářijové módní přehlídky Petry Pilařové, na kterou Eva Čerešňáková dorazila sama.

Tyto informace nám potvrzuje i další zdroj. „Je to pravda. Ditmar je velmi nemocný a dneska nebude ani na finálovém večeru.“

Ačkoliv jsme kontaktovali Ditmara i Čerešňákovou, odpověděla nám jenom první vicemiss Miss ČR 2007. „Není to pravda, nerozešli jsem se,“ sdělila nám stroze Eva a dál to nechtěla komentovat.

Tak se necháme překvapit, s čím Ditmar a Čerešňáková vyrukují po finálovém večeru. Je totiž jasné, že nyní nepotvrdí nic, co by mohlo ohrozit průběh výběru nové České Miss. Navíc když do posledních minut se snažili udat lístky, kterých zbylo tolik, že je už rozdávali každému kolemjdoucímu jenom proto, aby nezbyla prázdná místa.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:29 21. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Trapas
  9
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
 • Tvl
  5
Komentáře